76o Mall Of Istanbul Hangi Durak?(EN iyi 5 ipucu)

Mall off İstanbul hangi durak?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Mall of İstanbul hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Mall Of Istanbul Durağı yakınından geçiyor: 146T, 76O, 98H, HVİST-6.

Mall of İstanbul hangi metrobüs durağında?

Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir. Metrobüs ile:Yenibosna durağında ininiz. Koçtaş’ın önünden MALL OF İSTANBUL ‘a giden ücretsiz müşteri servislerini kullanabilirsiniz.

Mall of istanbula hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Mall Of İstanbul yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-47.

146M nereden kalkıyor?

146M otobüs hattının ilk durağı Başakşehir Metrokent olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. 146M (Başakşehir Metrokent‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 146M hattında 39 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 71 dakika.

Mall of Istanbul metrobüsle nasıl gidilir?

Önce metrobüsün Yenibosna, Zeytinburnu, Merter duraklarının birinden Aksaray-Havalimanı metrosuna aktarma yapıyoruz ve “Otogar” istasyonunda iniyoruz. Buradan da Kirazlı-Başakşehir metrosuna aktarma yapıp “İkitelli Sanayi” istasyonunda inerek Mall of İstanbul ‘a ulaşabiliriz.

Istoç hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstoç yakınından geçiyor: 142, 144A, 144M, 146T, MK15.

Esenler Otogar hangi otobüs gidiyor?

OTOBÜS İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM 33M, 760, 41AT,110, 830, 280, 910, 750 numaralı otobüslere binerek Esenler Otogar’a gidebilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Şişli Nasıl Gidilir?(Soru)

98AB nerede?

98AB (İETT) 98AB otobüs hattının ilk durağı Bakırköy / İncirli Yönü olup son durağı Toki Atakent Spor Lisesi durağıdır. 98AB (Bakırköy / Incırlı Yönü‎→Toki Atakent Spor Lisesi), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 98AB hattında 46 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 47 dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *