Alanya Sosyete Pazarı Hangi Gün?(Mükemmel cevap)

Alanya pazar hangi gün?

Pazartesi Pazarı Oba – Alanya ‘da Pazar.

Kaş pazarı ne zaman?

Otogarin marketlerin olduğu bölgede yer alan pazar Cuma günleri kuruluyor.

Alanya cuma pazarı hangi mahalle?

CUMA PAZARI PAZAR PAZARINA TAŞINACAK Geleneksel Cuma Pazarı, inşaatın yeraltında yapılacak temel ve kazıklama aşamasını kapsayan süreçte geçici olarak Hacet Mahallesi ‘nde kurulan Pazar Pazarı ile birleştirilecek.

Lara pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Alanya Cikcilli pazari ne zaman?

Mahmutlar Cumartesi pazarı Cuma günleri, Cikcilli pazarı ise Çarşamba günleri aynı yer ve saatinde kurulacaktır. Cuma günü kurulan Alanya Cuma pazarı da Perşembe günü saat 14.00’dan itibaren kurulacaktır.

Antalya Perşembe günü nerede pazar var?

Perşembe Pazarı

  • Yıldız Açık Pazarı – Muratpaşa: Yıldız Mahallesi 100.Yıl Bulvarı
  • Çallı Açık Pazarı – Muratpaşa: Sedir Mahallesi.
  • Dedeman Açık Pazarı – Muratpaşa: Şirinyalı Mahallesi.
  • Yenigün Kapalı Pazarı – Muratpaşa: Yenigün Mahallesi.
  • Meltem Açık Pazarı – Muratpaşa: Soğuksu Mahallesi.

Kaş Kalkan pazarı hangi gün?

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan ‘da perşembe günleri kurulan mahalle pazarı, müşterilerinin yüzde 95’inin yabancı ve pazarlık dilinin İngilizce olmasıyla diğer pazarlardan ayrılıyor.

Kalkanın pazarı hangi gün?

Perşembe, Kalkan beldesini pazarını köylülerin doldurduğu Kalkan ‘da pazar günüdür.

You might be interested:  Istanbul Metris Cezaevi Nerede?(Soru)

Aksu pazarı hangi gün?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Alanya cuma pazarı nereye taşınacak?

Alanya Belediyesi’nin Cuma Pazarı alanında hayata geçireceği projenin inşaatının başlanması nedeniyle Cuma Pazarı kendi gününde Hacet Mahallesi’nde kuruldu. Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Pazar Pazarı ‘nın olduğu yerdeki yeni yerine taşınan Cuma Pazarı ‘nda esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Şirinyalı pazarı hangi gün?

Konuksever Kapalı Pazarı, Dedeman Açık Semt Pazarı, Varlık (Bahçelievler) Üretici Pazarı Cuma günü kurulacak. Şirinyalı Açık Semt Pazarı, Yeşildere Açık Semt Pazarı, Sigorta Kapalı Pazarı, Çağlayan Kapalı Pazarı, Meydankavağı Açık Semt Pazarı Pazartesi günü kurulacak.

Kastamonu Pazarı hangi gün?

öz kastamonuda yer alanı çarşamba ve cumartesi olmak üzere çarşının içindeki kalıcı çok katlı mekanında, salı günleri sütün ordaki ara sokakta, cumaları stadyumun arkasındaki arada, pazarları da kuzeykentte kurulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *