Ankara Ayvalık Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Ankara Ayvalık hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Ayvalık ‘a gitmek için tercih edeceğiniz yol güzergâhı; Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Ayvalık şeklinde olmalıdır.

Istanbul Ayvalık araçla nasıl gidilir?

Ayvalık ‘a denizyolu ile ulaşmak bir diğer seçenektir. İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık ‘a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Ankaradan sarımsaklı’ya nasıl gidilir?

Ankara için en kısa mesafe 647 km ve Ankara > Eskişehir > Bursa > Balıkesir > Edremit > Ayvalık > Sarımsaklı güzergahını izleyebilirsiniz. İstanbul’dan, Sarımsaklı ‘ya feribot sayesinde rahatça ulaşılabiliyor. Yenikapı’dan, Bandırma’ya giden feribotları tercih ederseniz yolu epey kısaltmış olursunuz.

Istanbul Ayvalık hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan gidecekler için Ayvalık yol tarifi şu şekildedir; öncelikle iki seçenek söz konusudur. Birinci seçenek Osmangazi Köprüsü’nden geçtikten sonra Bursa’ya varacaksınız. Bursa’dan Balıkesir yönüne doğru gittikten sonra Susurluk ve Burhaniye ayrımından sonra Edremit yolunu takip edip Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz.

Ankara Balıkesir Akçay arası kaç km?

Ankara akçay arası kaç km: 644 km.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Ders Seçimi Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Ayvalık Ankara arası kaç?

Ayvalık ‘a, Ankara ‘dan gelecek olanlar için en kısa mesafe yaklaşık 670 kilometre ve istimaketi Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Ayvalık şeklinde. Havayolunu tercih edecek olanlar için; Ankara Esenboğa Havaalanı’ndan, Balıkesir Havaalanı’na veya Edremit Körfez Havaalanı’na düzenlenen seferler tercih edilebilir.

Istanbul Ayvalık feribot var mı?

İstanbul – Bandırma Üzerinden Ayvalık ‘a feribotla (35 TL) gidebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasından 5.5 saat, Avrupa yakasından 5 saat sürüyor.

Istanbul Ayvalık Çanakkale üzerinden nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan yola çıkacaksanız Tekirdağ ve Çanakkale yolu üzerinden ya da İDO’ya ait feribotlar ile Ayvalık ‘a gelebilirsiniz. Yenikapı’dan Bandırma’ya yapılan seferlerle feribot ile deniz yolu üzerinden, daha sonra da karayolu ile Ayvalık ‘a devam edebilirsiniz.

Istanbul Ayvalık otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Ayvalık otobüs bileti 165,00 TL’dir.

Ankara Sarimsakli kac saat?

Ankara – Sarımsaklı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 42 dakika sürmektedir.

Ayvalıktan Sarımsaklı plajına nasıl gidilir?

Ayvalık’tan Sarımsaklı ‘ya nasıl gidilir: Ayvalık – Sarımsaklı arasında yaz aylarında her 15 dakikada bir dolmuş seferleri yapılıyor. Son sefer her iki noktadan 24.00’te. Taksi ile Sarımsaklı ‘ya gitmek 30 TL civarı tutuyor.

Ayvalık merkezden sarımsaklı’ya nasıl gidilir?

Sarımsaklı’ya Nasıl Gidilir? Ayvalık merkeze varıldığında buradan özel araçla Sarımsaklı ‘ya yaklaşık 8 km’lik bir yoldan devam edilebileceği gibi Ayvalık ‘ın merkezinden taksi ya da gece geç saatlere kadar mevcut olan minibüslerle Sarımsaklı ‘ya ulaşmak mümkün.

Istanbul Cunda Adası arası kaç km?

Balıkesir – Cunda Adası arası yaklaşık 135 kilometre ve 2 saat kadar sürmektedir. İstanbul – Cunda Adası arası yaklaşık 525 kilometre ve 7 saat 45 dakika kadar sürmektedir. Ankara – Cunda Adası arası yaklaşık 680 kilometre ve 8 saat kadar sürmektedir.

You might be interested:  Antalya Polis Evi Nerede?

Ayvalık Çanakkale üzerinden istanbul kaç km?

Üçüncü seçenek ise İstanbul – Tekirdağ – Çanakkale – Ayvalık güzegahı. Toplam mesafe: 475 kilometre.

Istanbul Altınoluk yeni yol kaç km?

İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı ile Altınoluk ‘a ulaşılabilir. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *