Ankara Beypazarı Na Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Türkiye’nin birçok şehrinden Beypazarına otobüsle doğrudan ulaşım imkanı bulunmuyor. Ankara‘dan AŞTİ ve Akköprü Migros önünden 30 dakikada bir dolmuş kalkıyor. Beypazarına Bolu merkez, Ankara‘nın Nallıhan ve Güdül ilçelerinden karşılıklı dolmuş seferleri yapılıyor.

Ankara Beypazarı otobüsleri nereden kalkıyor?

Beypazarı ´na ulaşım için; Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali´nden (AŞTİ) yarım saat arayla, Akköprü Migros´tan yarım saat arayla otobüs ve minibüsler hareket etmektedir.

Ankara Beypazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Beypazarı yakınından geçiyor: 277, 445, 508-5, 563-3.

Beypazarına hangi yoldan gidilir?

Beypazarı, Ankara’ya 100 kilometre, İstanbul’a 320 kilometre uzaklıktadır. Beypazarı’na arabayla gitmek isteyenler, Ankara-İstanbul yolu üzerinde bulunan Sincan-Yenikent yol ayrımından devam ederek, Yenikent istikametinden Ayaş- Beypazarı yoluna çıkarak Beypazarı’na ulaşabilirler.

Beypazarı’na nasıl gidilir otobüs?

Türkiye’nin birçok şehrinden Beypazarı ‘ na otobüsle doğrudan ulaşım imkanı bulunmuyor. Ankara’dan AŞTİ ve Akköprü Migros önünden 30 dakikada bir dolmuş kalkıyor. Beypazarı ‘ na Bolu merkez, Ankara’nın Nallıhan ve Güdül ilçelerinden karşılıklı dolmuş seferleri yapılıyor.

Kızılcahamam Belediye otobüsleri nereden kalkıyor?

Kızılcahamam ‘a Özel Halk Otobüsü ile Ulaşım Özel halk otobüslerine Gençlik Parkı, Yenimahalle Köprüsü, Çiftlik Kavşağı, Batıkent Kavşağı – Şaşmaz, Beko Durağı, Ayaş (Sincan) Kavşağı duraklarından binebilirsiniz.

Ankara Beypazarı otobüs kaç saat?

Ankara Çevre Yolu/O-20 üzerinden Ankara Beypazarı arası 1 saat 26 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan Beypazarı ‘na gitmenin çok yolu var. Peki Ankara Beypazarı arası otobüs fiyatları nedir? Gelin birlikte güncel bilet fiyatlarına bakalım.

You might be interested:  Ankara Şehir Hastanesi Dahiliye Hangi Binada?(Doğru cevap)

Ankara Beypazarı’na tren var mı?

Beypazarı ‘ na Tren ile Ulaşım Yüksek hızlı tren ile Ankara ‘nın Çankaya ilçesinde indikten sonra Beypazarı ‘ na aktarmalı olarak ulaşım sağlamak mümkündür. Yüksek Hızlı Tren ile İstanbul- Ankara arası 5 saat, Eskişehir- Ankara arası 1,5 saat ve Ankara -Konya arası 2 saat sürmektedir.

Beypazarı Nerede ne yenir?

Meşhur Beypazarı Yemekleri ve Yöresel Ürünleri

  • Beypazarı kurusu.
  • Havuç
  • Beypazarı maden suyu ( Beypazarı soda ve Beypazarı gazoz isimleriyle de anılır)
  • Güveç
  • İncecik Beypazarı tarhanası
  • Beypazarı cevizli sucuk.
  • Yaprak sarması
  • 80 katlı baklavası

Ankaradan Ayaş’a otobüsle nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Ayaş’a Ulaşım Ayaş’a Ankara ‘dan ulaşım için 560-3 no’lu otobüs hattı kullanılabilir. Otobüs ile şehir merkezinden ulaşım 1.5- 2 saat arasında sürmektedir. Toplu taşıma için Akıllı Kart kullanmanız gerekmektedir. Bu kart ile bir biniş ücreti 3.25 TL’dir.

Bey Pazarı Evleri nerede?

Ankara’nın ilçesi Beypazarı, Ankara’nın 98 kilometre batısında yer alır. Bilinen ilk adı “kaya doruğu ülkesi” anlamına gelen Lagania olan Beypazarı, konakları ile meşhurdur.

Eskişehir Ankara arası ne kadar?

Ankara ile Eskişehir arası 236 km olarak biliniyor. Bireyler aracıyla 2 saat 47 dakika içerisinde Eskişehir şehrine ulaşabilir.

Beypazarı’na belediye otobüsü var mı?

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Ankara merkezden Beypazarı ‘ na yeni otobüs seferleri başlatma kararı aldı. Beypazarı –Fatih Metro İstasyonu-Sincan arasında çalışacak 548 numaralı yeni hat, bugünden itibaren hizmete başlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *