Ankara Beytepe Nasıl Gidilir?

(M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “BEYTEPE METRO İSTASYONU – BEYTEPE KAMPÜSÜ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür.

Beytepe kampüsüne hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hacettepe Beytepe Kampusü yakınından geçiyor: 339-5, 339-7, 373.

Ankara Bahçelievlerden Beytepeye nasıl gidilir?

Metrodan Kurtuluş durağında inip yaklaşık 13 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz. Beytepe Kampüsü’ne gitmek için, Bahçelievler’den yaklaşık 6 dakika yürüyüp Beşevler durağına gelmeli ve A1 metrosuna binip Kızılay durağında inmelisiniz.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe kampüsüne nasıl gidilir?

(M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “ BEYTEPE METRO İSTASYONU – BEYTEPE KAMPÜSÜ ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür.

Ankara tren garından Hacettepe Beytepe kampüsüne nasıl gidilir?

Tren Garı ‘nın önünden 204, 254, 268, 352, 415, 483 numaralı hatlardan birine binerek Kızılay’da inerek Çayyolu-Kızılay metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Beytepe durağından indiğinizde Hacettepe Üniversitesi’ne ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi’ne yakın semtler?

Hacettepe Üniversitesi. Sıhhiye yerleşkesi, Ankara’nın ilk yerleşim bölgesi olan Ulus semti ile Hamamönü semtleri arasındaki bölgede yer almaktadır. Bu yerleşke Sıhhiye, Kurtuluş, Kızılay, Opera ve Samanpazarı’ndan 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

You might be interested:  Istanbul Roller Coaster Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Incek dolmuşları nereden geçer?

mevlana bulvarı üzerinde ankamall ile il emniyet müdürlüğü arasındaki büfenin önünden incek dolmuşu geçer.

Ankara Beytepe Murat erdi Eker devlet hastanesi hangi Otobüs gider?

1. Kızılay’dan Koru Metro’ya binip Koru Durağında indikten sonra buradan 584 nolu otobüs hattına binip hastanemizde inebilirsiniz. 2. Kızılay’dan Koru Metro’ya binip Bilkent Durağı’nda indikten sonra buradan 175 nolu otobüs hattına binip hastanemizde inebilirsiniz.

Ankara Beytepe hangi mahallede?

Beytepe Mahallesi 39.857330 enlem ve 32.751656 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Beytepe Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Beytepe Mahallesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Beytepe Mahallesi GPS koordinatları 39° 51´ 26.3880″ ve 32° 45´ 5.9616″.

Ümitköy ilçe olarak nereye bağlı?

Ümitköy Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu / Ümitköy semtinde bulunan Ümitköy Mahallesi Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Ümitköy Mahallesi haritası konumu ise 39° 57′ 36.3132” Kuzey ve 32° 48′ 31.5684” Doğu gps koordinatlarıdır.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü nereye bağlı?

Hacettepe Beytepe Kampüs Yolu 39.895309 enlem ve 32.733780 boylamda yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlıdır. Hacettepe Beytepe Kampüs Yolu haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hacettepe Üniversitesi yakınından geçiyor: 175, 550, 564.

Hacettepe Ring ücretsiz mi?

Hacettepe Konservatuvarı Öğrencilerine Ring Müjdesi… Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatıyla 7 Ekim’den itibaren Hacettepe Üniversitesi Beytepe Metro İstasyonu- Hacettepe Beytepe Kampüsü arasında ücretsiz hizmet veren solo otobüslere öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.

Ankara otogardan Hacettepe Üniversitesine nasıl gidilir?

AŞTİ Terminali’nden bineceğiniz A1 nolu Ankaray ile Dikimevi yönüne 9 durak giderek Kurtuluş İstasyonu’nda indikten sonra 13 dakikalık bir yürüyüş veya 230 numaralı Hacettepe – Beytepe Kampüsü otobüsü ile en geç yarım saat içinde karşınızda Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Kampüsü girişi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *