Ankara Dan Side Ye Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Ankaradan Side’ye hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

Ankara Manavgat hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Side hangi havaalanına yakın?

Manavgat ilçesine bağlı olan Side ‘ye hava yolu ile ulaşabilmeniz için en kısa sürecek yol uçakla Antalya Uluslararası Havalimanı ‘na gelmek. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer büyükşehirlerden ve hatta yurt dışındaki çeşitli noktalardan Antalya’ya yılın her ayı rahatlıkla uçak seferleri bulabilirsiniz.

Manavgattan Side’ye nasıl gidilir?

Manavgat’tan Side ‘ ye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Side arası 7 km olup yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Sabah 09:00 a kadar son durak Side merkezi, 09:00 dan sonra ise Side otogarıdır.

Havalimanından Side’ye nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Side ‘ ye ulaşım için 600 numaralı otobüse binip terminalde inebilir, buradan sık aralıklarla hareket eden Manavgat – Side minibüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir veya transfer ayarlayarak ortalama 1,5 saatte Side ‘ ye varabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Otogardan Tren Garına Nasıl Gidilir?

Manavgat’ta nasıl gidilir?

Manavgat ‘a Havayolu ile Ulaşım Antalya Havalimanı, ilçeye daha yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havalimanına iniş yapıldıktan sonra servis araçları ile birlikte Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat minibüsleri ile bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Side Antalya Havalimanı arası kaç km?

Side ‘ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile 56 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Side arası kaç dk?

Deniz, güneş, kum ve eğlencenin merkezi Side tatil için en güzel belde, Antalya havalimanına 65 km ve iletmek için göre göre 60 ila 90 dakika mesafede.

Antalya Havalimanı Side Kumköy arası kaç km?

Antalya Havalimanı ile Kumköy arası mesafe yaklaşık 65 km olup 1 saat civarında sürmektedir.

Antalya’dan Side’ye nasil gidilir?

Antalya il merkezinden Side ‘ ye ulaşımlar Antalya Otogarı’ndan her yarım saatte bir hareket eden Manavgat minibüsleriyle yapılmaktadır. Manavgat minibüsleriyle Manavgat Otogarı’na ulaştıktan sonra buradan Side dolmuşları ile beldeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Manavgat Şelalesi ücretli mi?

Şelaleye giriş için; 10 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekecek. Her ne kadar bazı ziyaretçiler bu ücrete karşı çıksa da bölgenin temizliği ve bakımından dolayı girişte bu ücret talep edilmektedir. Not: Giriş ücreti sezona göre ufakta olsa değişkenlik gösterebilir.

Side dolmuşları kaça kadar?

Manavgat, Türkiye’deki Kumköy Side Dolmuş adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kumköy Side Dolmuş adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *