Ankara Eskişehir Hızlı Tren Ne Kadar Sürer?

AnkaraEskişehir arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Eskişehir hızlı tren kaç saat?

İstanbul Eskişehir arası hızlı tren ise yaklaşık 3 saat sürüyor. Günde 10 sefer yapılan İstanbul- Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk.

Ankara Eskişehir tren bileti kaç lira?

Eskişehir – Ankara arası 43.5 lira olan YHT bileti 52.5 lira olurken, 74 lira olan gidiş-dönüş biletinin fiyatı ise 90 lira oldu. 37 lira olan genç tarife ücreti ise 45 lira oldu. İstanbul- Eskişehir arası 64 lira olan bilet fiyatı 77 lira olurken, gidiş-dönüş ücreti ise 109 liradan 131 liraya artırıldı. 3

Ankara Eskişehir hızlı tren saat kaçta var?

Ankara Eskişehir hızlı tren tarifeleri seferleri Ankara ‘dan ilk tren sabah 08.00’da hareket edecek ve 09.26’da Eskişehir ‘e varacak. Ankara ‘dan Eskişehir ‘e hareket edecek olan ikinci tren ise Ankara ‘dan 18.50’de hareket edecek ve 20.16’da Eskişehir ‘e ulaşacak.

Ankara Eskişehir hızlı tren biletleri ne kadar?

Ankara Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Bileti Fiyatları: Ankara Eskişehir YHT standart bilet temel ücreti 52,50 TL’dir. 5

You might be interested:  Istanbul Antalya Hızlı Tren Ne Zaman Bitecek?(Doğru cevap)

Eskişehir istanbul arası kaç saat hizli tren?

Hızlı trenle Eskişehir ‘e gidecek bir yolcu hızlı tren bilet ücreti olarak 45 lira ödeyecek. İstanbul Eskişehir arası hızlı tren ise yaklaşık 3 saat sürüyor. Günde 10 sefer yapılan İstanbul – Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01’ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor.

YHT Söğütlüçeşme Eskişehir kaç saat?

Söğütlüçeşme – Eskişehir arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 2 saat 55 dakika sürmektedir.

Ankara istanbul hızlı tren kaç TL?

Ankara İstanbul hızlı tren (YHT) bilet fiyatları Ankara İstanbul hızlı tren bilet fiyatı, 70 TL olarak belirlenmiştir.

Ankara Eskişehir hızlı tren bileti nereden alınır?

Bilet Satış Noktaları

  • Eybis.
  • Gişeler.
  • Çağrı Merkezi.
  • Acente.

Eskişehir Ankara hızlı tren çalışıyor mu?

Eskişehir – Ankara Tren Seferleri Eskişehir Garından Ankara Garına günde 14 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 03:44’te hareket etmekte olup yolculuk süresi 3 saat 1 dakikadır. Son tren ise saat 22:27’de hareket etmekte olup yolculuk süresi 1 saat 26 dakikadır.

Ankara Eskişehir Treni nereden kalkıyor?

Ankara Eskişehir Hızlı Treni Nereden Kalkıyor? Ankara yönünden Eskişehir ‘e giden hızlı tren her gün ilk olarak Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı içerisinden hareket ediyor. Tren Ankara YHT Garı içerisinde yer alan perondan çıktıktan sonra sırası ile Eryaman ve Polatlı’da durduktan sonra Eskişehir ‘e varıyor.

Eskişehir Hızlı Tren biletleri ne kadar?

Buna göre Eskişehir ‘den kalkan ilk YHT sefere saat 08.00’de başlıyor ve Ankara’da saat 09.30’da oluyor. Yani Eskişehir Ankara arası hızlı trenle 1.5 saat sürüyor. Hızlı tren bilet fiyatı ise Pulman Business bileti için 43,50 TL, Pulman ekonomik bileti için ise 30 TL bilet fiyatı ödüyor.

You might be interested:  Bodrum Beyaz Evler Nerede?

Ankara Hızlı Tren biletleri ne kadar?

Ankara -İstanbul hızlı tren bilet fiyatı kaç TL? Ankara -İstanbul (Kadıköy) arası 98.5 lira olan bilet fiyatı 118.5 lira olurken gidiş-dönüş ücreti ise 202 lira olarak belirlendi. 3

Ankara Eskişehir kaç saat tren?

Ankara – Eskişehir parkurunda işleyen trenler Eryaman ve Polatlı duraklarına uğramaktadır. Ankara – Eskişehir: 1 saat 30 dakika. Ankara – Eskişehir – Ankara YHT sefer saatleri için tıklayınız. Ankara -Konya- Ankara hattında işleyen trenler Eryaman ve Polatlı duraklarına uğramaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *