Ankara Gölbaşı Na Nasıl Gidilir?

Ankara‘ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşına 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşına ulaşılabilir. Toplu taşıma araçları dışında Gölbaşına kişisel araçla gidilebilir veya Ankara‘ya ulaştıktan sonra taksiye binerek ilçeye gidebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gölbaşı yakınından geçiyor: 104-2, 105-1, 105-2, 159-5, 195-2, 196.

Ulustan Gölbaşı’na nasıl gidilir?

Ulus ‘tan kalkarak Sıhhiye üzerinden Kızılay’a gelen 105-2 ve 106-2 numaralı EGO Belediye Otobüslerini de kullanarak Gölbaşı ‘ na gelebilirsiniz. 105-2 numaralı otobüsler hafta içi, 106-2 numaralı otobüsler ise hafta sonu hizmet veriyor.

Mogan Gölü otobüsle nasıl gidilir?

Mogan Gölü ‘ne otobüs ile gidecekseniz, Sıhhiye, Ulus, Kızılay noktalarından birine gelerek buradan da 101, 108, 177, 182 numaralı belediye otobüslerinden birine binerek yaklaşık olarak 30 dakika içinde kolaylıkla Mogan Gölü ‘ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Istanbul’dan Ankara Gölbaşına nasıl gidilir?

İstanbul’dan Ankara ‘ya Yüksek Hızlı Tren hatları ile ulaşım sağlamak da mümkündür. Tren ile yolculuk ortalama 5 saat sürmektedir ve bilet fiyatları 80 TL civarındadır. Çankaya ilçesinde bulunan tren istasyonu, Gölbaşı ‘ na 20 km uzaklıktadır ve buradan Gölbaşı dolmuşları ile ilçeye aktarma yapılması gerekmektedir.

You might be interested:  Istanbul Küçükçiftlik Park Nerede?(Soru)

Ankara Gölbaşı dolmuşları nereden kalkıyor?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir.

Gazi Üniversitesi Gölbaşı kampüsüne nasıl gidilir?

Gölbasi şehrinde Gazi Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 12517 – Gölbaşı Hasvak Hastanesi. 4 dk yürüme. 101. Gölbaşı -Haymana Yolu-Bahçelievler. 108.
  2. 12514 – Cumhuriyet Parkı 5 dk yürüme. 114. Gölbaşı Yurtlar -Aşti – Akköprü 115.
  3. 11314 – Gölbaşı Belediyesi. 12 dk yürüme. 178. Bala – Aşti.

Aştiden Ankara Üniversitesi nasıl gidilir?

AŞTİ Terminali’nden Turizm Bakanlığı otobüs duraklarına yürüyün ve buradan 106-4 Yurtlar otobüslerine binin. Yaklaşık 40 dakika sürecek yolculuğunuz sonrasında Ankara Üniversitesi Teknokent durağında inip yaklaşık 750 metre yürüdüğünüzde Ankara Üniversitesi Gölbaşı kampüsüne ulaşabilirsiniz.

Gölbaşından Kızılaya hangi otobüs gider?

107-6, Gölbasi bölgesinde bulunan 106 Gölbaşı – Aşti – Akköprü – Ulus – Kızılay konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Aştiden polis akademisine nasıl gidilir?

Gölbaşı Polis akademisi’ne ulaşmak için, Ankara otogarı Aşti ‘de indikten sonra, AŞTİ ‘nin hemen önünde bulunan Konya yolu’na çıkın. Gölbaşı Polis Akademisi’ne doğrudan bir dolmuş veya otobüs hattı bulunmuyor. AŞTİ ile Gölbaşı arası mesafe 15 km. Dolmuş ile 20-25 dk arası sürede ulaşabilirsiniz.

Mogan hangi otobüs gidiyor?

Tabelaları takip edebilirsiniz. Eğer toplu taşıma ile Mogan Parkı’na ulaşım sağlayacaksanız bu durumda 177, 108, 182 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz.

Gölbaşı Mogan Gölüne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gölbaşı Mogan Gölü yakınından geçiyor: 104-1, 159-5, 195-2.

Mogan Gölü’ne nasıl gidilir metro?

Dışkapı, Keçiören taraflarından geliyorsanız Keçiören-AKM metrosuna binerek AKM durağında ininiz. Buradan 104 numaralı otobüse binerek Gölbaşı Hareket Noktası’nda ininiz. Bu duraktan 101, 108, 177, 182 numaralı otobüslerden birine aktarma yaparak Mogan Parkı durağında inidiğinizde Mogan Gölü ‘ne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Asti Golbasi arasi kac dk?

AŞTİ ile Gölbaşı arası mesafe 15 km. Dolmuş ile 20-25 dk arası sürede ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar dolmuşları nereden kalkıyor?

Ankara – Şereflikoçhisar otobüsleri, Aşti, Mamak, Etimesgut, Gimat Kavşağı, Keçiören veya Kızılay terminalinden kalkacaktır. Şereflikoçhisar şehrinde otobüsden Şereflikoçhisar Otobüs Durağı terminalinde inebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *