Ankara Gölbaşı Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir. Ankara‘ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşı‘na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı‘na ulaşılabilir.

Gölbaşı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gölbaşı yakınından geçiyor: 104-2, 105-1, 105-2, 159-5, 195-2, 196.

Gölbaşı Ankara Otogar arası kaç km?

Gölbaşı ‘na gitmek isteyen ziyaretçiler, Gölbaşı ‘na 15 km uzaklıkta bulunan Aşti Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni kullanmak durumundalar.

Ulustan Gölbaşı’na nasıl gidilir?

Ulus ‘tan kalkarak Sıhhiye üzerinden Kızılay’a gelen 105-2 ve 106-2 numaralı EGO Belediye Otobüslerini de kullanarak Gölbaşı ‘ na gelebilirsiniz. 105-2 numaralı otobüsler hafta içi, 106-2 numaralı otobüsler ise hafta sonu hizmet veriyor.

Mogan Gölü otobüsle nasıl gidilir?

Mogan Gölü ‘ne otobüs ile gidecekseniz, Sıhhiye, Ulus, Kızılay noktalarından birine gelerek buradan da 101, 108, 177, 182 numaralı belediye otobüslerinden birine binerek yaklaşık olarak 30 dakika içinde kolaylıkla Mogan Gölü ‘ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gölbaşı arabaları nereden kalkıyor?

Her iki otobüste Ulus’tan kalkarak Sıhhiye üzerinden Kızılay’a geliyor ve buradan güzergah olarak Gölbaşı ‘na bağlanıyor. 105-2 ve 106-2 numaralı olan bu otobüslerden; 105-2 numaralı otobüsler hafta içi, 106-2 numaralı otobüsler ise hafta sonu şeklinde seferlerini gerçekleştiriyor.

You might be interested:  Çoçuk Endokrinoloji Hangi Hastanede Var Istanbul?(Çözünme)

Gölbaşı dolmuşu nereden kalkıyor?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir.

Asti Golbasi arasi kac dk?

AŞTİ ile Gölbaşı arası mesafe 15 km. Dolmuş ile 20-25 dk arası sürede ulaşabilirsiniz.

Aşti ile Sincan arası kaç km?

Aşti Terminali, Sincan ‘a ortalama 25 km uzaklıktadır ve ulaşım otogardan kalkan Sincan dolmuşları ile sağlanmaktadır.

Aştiden Ankara Üniversitesi nasıl gidilir?

AŞTİ Terminali’nden Turizm Bakanlığı otobüs duraklarına yürüyün ve buradan 106-4 Yurtlar otobüslerine binin. Yaklaşık 40 dakika sürecek yolculuğunuz sonrasında Ankara Üniversitesi Teknokent durağında inip yaklaşık 750 metre yürüdüğünüzde Ankara Üniversitesi Gölbaşı kampüsüne ulaşabilirsiniz.

Gölbaşından Kızılaya hangi otobüs gider?

107-6, Gölbasi bölgesinde bulunan 106 Gölbaşı – Aşti – Akköprü – Ulus – Kızılay konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Aştiden polis akademisine nasıl gidilir?

Gölbaşı Polis akademisi’ne ulaşmak için, Ankara otogarı Aşti ‘de indikten sonra, AŞTİ ‘nin hemen önünde bulunan Konya yolu’na çıkın. Gölbaşı Polis Akademisi’ne doğrudan bir dolmuş veya otobüs hattı bulunmuyor. AŞTİ ile Gölbaşı arası mesafe 15 km. Dolmuş ile 20-25 dk arası sürede ulaşabilirsiniz.

Mogan hangi otobüs gidiyor?

Tabelaları takip edebilirsiniz. Eğer toplu taşıma ile Mogan Parkı’na ulaşım sağlayacaksanız bu durumda 177, 108, 182 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz.

Gölbaşı Mogan Gölüne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gölbaşı Mogan Gölü yakınından geçiyor: 104-1, 159-5, 195-2.

Mogan Gölü’ne nasıl gidilir metro?

Dışkapı, Keçiören taraflarından geliyorsanız Keçiören-AKM metrosuna binerek AKM durağında ininiz. Buradan 104 numaralı otobüse binerek Gölbaşı Hareket Noktası’nda ininiz. Bu duraktan 101, 108, 177, 182 numaralı otobüslerden birine aktarma yaparak Mogan Parkı durağında inidiğinizde Mogan Gölü ‘ne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *