Ankara Havaalanından Yenimahalle Ye Nasıl Gidilir?

Esenboğa Havalimanı Yenimahalle nasıl gidilir?

Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşım; 442 hat numaralı EGO Otobüsleri, 19 Mayıs stadyumu B kapısı önünden hareket eden Belko otobüsleri ve taksi ile sağlanabilmektedir. İç ve Dış hat gelen ve giden yolcu katlarında ayrılmış taksi alanlarında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Esenboğa Havalimanı Etimesgut nasıl gidilir?

Esenboğa Havalimanı ‘ndan Etimesgut ‘a toplu ulaşım araçları ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Taksi ile ulaşım ücreti ise 150-175 TL tutmaktadır. Etimesgut, Ankara ‘nın merkezi bir ilçesi olduğundan, Türkiye’nin her şehrinden otobüs ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Ankara Havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Belko Air otobüsleri ile havalimanından Ankara şehir merkezinde tren garı/Ulus, otogar (Aşti), Kızılay ve Batıkent bölgelerine gidebilmek mümkündür. 3 ayrı hatta hizmet veren Belko Air otobüsleri haftanın tüm günü 05.00 – 00.00 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket etmektedir.

Ankara Otogar Havalimanı Havaş kaç dakika?

Esenboğa Havalimanı AŞTİ ( Otogar ) Arası Yolculuk Süresi; HAVAŞ Havalimanı Yolcu Otobüsleri Esernboğa Havaalanından hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 50 dakika içerisinde AŞTİ ( Ankara Otogar ) ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

You might be interested:  Ankara Dan Kızılcahamam A Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ankara Esenboğa Havalimanından ulusa nasıl gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı ‘ndan en ekonomik şekilde Kızılay’a ve Ulus ‘a, Tren Garına, Batıkent ve Ümitköye gitmek isterseniz Belkoair Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Aşti Esenboğa arası kaç TL?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Esenboğa Havalimanı’na Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz. AŞTİ ( Ankara Otogar) Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 33 km dir. AŞTİ Otobüs Terminali ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 145 – 160 TL arasındadır.

Kızılay Havaalanı arası kaç dakika?

Kızılay Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi; Belkoair otobüsleri Kızılaydan hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 55 dakika içerisinde Esenboğa havalimanı ‘na ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Belko Air Kızılay Esenboğa kaç dakika?

442-K Belkoair KIZILAY Esenboğa Havalimanı arası Yolculuk Süresi: Belkoair Otobüsleri Kızılay şehir merkezinden yaklaşık 55 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı’na ulaşmaktadır (yol durumu, trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir).

Etimesgut’a hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Etimesgut yakınından geçiyor: 508-5, 532-5, 567.

Kızılay Havaalanı arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı Kızılay arası kaç km? Esenboğa Havalimanı Kızılay arası 30 km ‘dir.

Ankara Esenboğa Havalimanı ile Çankaya arası kaç km?

Esenboğa Havalimanı; Çankaya ‘ya 44 kilometre, Kızılay’a ise 30 kilometre uzaklığında bulunuyor.

Ankara Havaalanından YÖK e nasıl gidilir?

Terminal önünden Sıhhıye – Bilkent minibüslerini kullanabilirsiniz. Havaalanından Ulaşım: EGO 442 numaralı HAVAALANI – AŞTİ – KIZILAY otobüslerini kullanarak Kızılay ya da AŞTİ üzerinden aktarma yaparak kurumumuza ulaşabi​lirsiniz.

Havaş Aştide nereden kalkıyor?

Ankara Havaş Yolcu Alma Noktaları: AŞTİ Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 nolu peron, Pursaklar.

Havaş arabaları nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Le Meridien Bodrum Kimin?

Havaş Eryamandan geçiyor mu?

Servislerimiz Şehir Merkezine Gidişte; Pursaklar, Sincan Et ve Süt Kurumu Önü, İstasyon Caddesi Eryaman Yüksek Hızlı Tren Garı ve AŞTİ’de yolcu indirmektedir. Esenboğa Havalimanı’na ulaşım için kullanılan Havaş otobüsleri Batıkent Çakırlar,Etimesgut Etimed Hastanesi geçmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *