Ankara Istanbul Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?(En iyi çözüm)

Istanbul sosyete pazarı hangi günler?

Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmakta.

Sıhhıye sosyete pazarı hangi günler var?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri. Ümitköy sosyete pazarı (Konukkent) – Çarşamba, Cumartesi, Pazar günleri.

Gerçek istanbul sosyete pazarına nasıl gidilir?

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı ‘na otobüs ile gitmek için 511-5, 522, 532-5, 538, 570-1 ve 576 numaralı hatların kullanılması gerekiyor. Ayrıca, M1, M2 ve M3 güzergahlı üç metro hattı da Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı ‘na yakın durak bulunduruyor.

Sosyete pazarı ne demek?

Kentin bir çok semtinde kurulan ‘ Sosyete pazarları’, en son moda kıyafetleri her kesimden müşterilerine sunmasıyla tanınıyor. Mağazalarda yüzlerce lira olan ürünleri bu pazarlarda yarı, hatta 4’te bir fiyata bulmak mümkün

Başakşehir pazarı ne zaman?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

You might be interested:  Istanbul Esenyurt A Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Kadıköy pazarı ne zaman?

Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy semt pazarı, taze meyve ve sebzeden ev tekstili, kumaş ve kıyafete kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer konumunda. Her hafta Salı günü kuruluyor.

Ortaköy sosyete pazarı ne zaman?

Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Ayrancı pazarı hangi gün?

Ankara ‘nın Ayrancı semtinde her ayın ilk pazar günü kurulan antika pazarı Türkiye’nin en önemli ikinci el antika, sanat pazarı olma özelliğine sahip.

Ankara pazarı hangi gün?

Ankara Çankaya’da haftanın her günü farklı semtlerde pazar kuruluyor. Pazartesi günleri İncesu, Maltepe ve Keklik semtlerinde halk pazarı kuruluyor. Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.

Denizli sosyete pazarı hangi günler açık?

Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açığız.

Istanbul Ulus Sosyete Pazarı hangi gün?

Kapalı ve modern bir pazar alanına sahip Ulus Sosyete Pazarı özellikle “Her şey 1 TL” tezgahlarıyla meşhur. Perşembe ve Pazar günleri kurulan pazara Beşiktaş üzerinden belediyenin düzenlediği ücretsiz ring seferleriyle ulaşabilirsiniz.

Ankara Keçiören sosyete pazarı hangi günler?

Ailenizle birlikte keyifli zaman geçirip, İhtiyacınız olan her şeyi… More bulabileceğiniz İstinye Sosyete Pazarı KEÇİÖREN ‘DE Salı, Çarşamba, Cumartesi, Pazar günleri hizmetinizde.

Bakırköy’ün pazarı ne zaman?

Her çarşamba günü kurulan bu pazar, sabit bir yerleşkeye sahiptir. Bakırköy pazarının konumunu Google Maps üzerinde görmek için buraya tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *