Ankara Kurtuluş Nereye Bağlı?(Soru)

Ankara`nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir.

Ankara Kurtuluş hangi semte bağlı?

Kurtuluş 39.927959 enlem ve 32.867550 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Çamlıtepe Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Kurtuluş haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kurtuluş posta kodu 06600.

Ankara Topraklık hangi ilçeye bağlı?

Topraklık Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Topraklık /Kurtuluş semtinde bulunan Topraklık Mahallesi Çankaya ilçesine bağlıdır. Topraklık Mahallesi haritası konumu ise 39° 55′ 22.2096” Kuzey ve 32° 52′ 17.5872” Doğu gps koordinatlarıdır.

Kurtuluş semti hangi ilçede?

Kurtuluş ya da eski adıyla Tatavla (Yunanca: Ταταύλα), İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan tarihi bir semttir. Kurtuluş, Şişli ilçesinde iskana açılan ilk bölge olma özelliğine sahiptir. Yaklaşık 470 yıllık tarihe sahip bu semtin bugün büyük bir kısmı Şişli ilçesine bağlıdır.

Ankara Dikimevi nereye bağlı?

Dikimevi 39.932571 enlem ve 32.878078 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Cebeci Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Dikimevi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dikimevi posta kodu 06340.

Çankaya ilçe mi semt mi?

Ankara ‘nın merkezini Çankaya ilçesi oluşturmakta olup birçok üniversite, eğlence mekanı ve devlet binaları Çankaya ‘da yer almaktadır. Ankara ilçeleri ve semtleri büyük bir nüfusa sahiptir.

Cebeci Ankara hangi ilce?

Cebeci; Ankara ‘da Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Semt, Topraklık, Abidinpaşa, Demirlibahçe, Sakarya, Gündoğdu, Kurtuluş, Sağlık, Fidanlık İncesu ve Topraklık mahalleleriyle çevrilidir.

You might be interested:  Çoçuk Nefroloji Istanbul Hangi Hastanelerde Var?(EN iyi 5 ipucu)

Şişli Kurtuluş hangi mahallede?

Kurtuluş Caddesi 41.047729 enlem ve 28.980305 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Feriköy Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır.

Şişli ilçesinde kaç Mahalle var?

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur. Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır.

Askeri Dikimevi nedir?

Askeri Dikimevi, orduda 90 yıllık bir gelenek. Artık, bilgisayarla kalıp çıkartılan, kesim yapılan kol takılan dikimevinde, süngüsü iğne, tüfeği Singer olan bin 500 kişilik bir terzi ordusu görev yapıyor.

Ankara Demirlibahçe hangi ilçeye bağlı?

Demirlibahçe Ankara ilinde yer almakta olup, Demirlibahçe Mamak ilçesine bağlıdır. Demirlibahçe haritası konumu ise 39° 56′ 5.7984” Kuzey ve 32° 53′ 2.4252” Doğu gps koordinatlarıdır. Demirlibahçe bağlı olduğu Mamak ilçe merkezine 15 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *