Ankara Otogara Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Ankara Otogar hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Otogar yakınından geçiyor: 112, 419, 511-5, 541-5.

Ankara Kızılaydan otogara nasıl gidilir?

Ankaray işletmesinin herhangi bir istasyonundan AŞTİ yönüne binilerek ulaşılabilir. Metro İşletmesinden Kızılay Ortak istasyonundan Ankaraya aktarma yapılarak ulaşılabilir.. Metronun Akköprü istasyonunda Konya yolu güzergahını kullanmakta olan EGO otobüsleri ve Dolmuşlardan yararlanılarak ulaşılabilir..

Aşti Otogar hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Aşti Otogar yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Aşti Otogar yakınından geçiyor: 339-5, 339-7, 450, 530-5.

Ankarada Aştiye nasıl gidilir?

Ulustan Metro ile Aşti’ye Gitmek Metro ile Kızılay istikametinde 2 durak giderek Kızılay İstasyonunda ücretsiz tren değiştirip Ankaray’a biniyorsunuz. Ankaray ile 8 – 10 dakika kadar süre sonrasında Aşti İstasyonu’na ulaşabiliyorsunuz.

Ankara otobüs terminali hangi semtte?

AŞTİ Terminal Otogar Ankara 39.918221 enlem ve 32.807964 boylamda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesine bağlıdır. AŞTİ Terminal Otogar Ankara haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. AŞTİ Terminal Otogar Ankara posta kodu 06560.

Ankara yeni otobüs terminali nerede?

9 Eylül 2021 tarihinde yapım ihalesine çıkılacak yeni ilçe otogarı, Gazi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde inşa edilecek.

Aşti de metro var mı?

Ankara Beştepe’de bulunan AŞTİ (Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi), ulaşım açısında son derece rahat bir konumda bulunmaktadır. Şehir merkezinde yer alan AŞTİ ‘ye metro, dolmuş, otobüs ve taksiyle gitmek mümkündür.

You might be interested:  Ankara Ulucanlar Göz Hastanesi Nerede?(Çözüm bulundu)

Ankara Otogar Etimesgut nasıl gidilir?

AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz, Kızılay Metrosu’nu kullanarak Batıkent Metrosu’na ve ardından Eryaman 5. Etap durağına aktarma yaptıktan sonra 10-15 dakika yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşti’den Batıkente nasıl gidilir?

Batıkent ‘ten Aşti ‘ye gitmek için Ankaray’ı tercih edebilirsiniz. Bizzat Aşti durağında inebilirsiniz. Dönüş için ise Ankaray ile Kızılay durağına gidebilir ve aktarma yapıp metro ile Batıkent’e gidebilirsiniz. Ankaray ile doğrudan Kızılay bölgesine ulaşabilirsiniz.

Aşti’den Gölbaşı nasıl gidilir?

Aşti durağı Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin önünde bulunmaktadır. Aşti durağından geçen Gölbaşı minibüsleriyle ulaşım sağlanabilir. Ankara’ya birçok şehirden trenle ulaşmakta mümkündür. Ankara Tren Garı’ndan Gölbaşı ‘ na 157-3 numaralı otobüslere binerek direk Gölbaşı ‘ na ulaşılabilir.

Elvankente hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Elvankent yakınından geçiyor: 511, 511-5, 524, 537.

Aşti ücretsiz servisleri kaça kadar çalışıyor?

Aşti ücretsiz servisleri kaça kadar çalışıyor sorusuna cevap olarak servisler, 24 saat boyunca hizmet veriyor ve İstasyon caddesi güzergahını kullanarak Sincan’a ulaşıyor. Servisleri kullanmazsanız, Aşti ‘nin önünde bulunan Konya yolu’na çıkarak Sincan dolmuşları’na da binebilirsiniz.

Aşti ile Sincan arası kaç km?

Aşti Terminali, Sincan ‘a ortalama 25 km uzaklıktadır ve ulaşım otogardan kalkan Sincan dolmuşları ile sağlanmaktadır.

Ulusta metro var mı?

Ulus, Ankara metrosunun M1 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Ulus semtinde Altındağ’ın Anafartalar mahallesinde İstanbul Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *