Ankara Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?(Çözünme)

Istanbul sosyete pazarı hangi günler?

Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmakta.

Sıhhıye sosyete pazarı ne zaman açık?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe.

Kadıköy sosyete pazarı hangi günler açık?

Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy semt pazarı, taze meyve ve sebzeden ev tekstili, kumaş ve kıyafete kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer konumunda. Her hafta Salı günü kuruluyor.

Ankara Yenişehir pazarı hangi gün?

Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.

Başakşehir pazarı ne zaman?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

Istanbul Ortaköy sosyete pazarı hangi gün?

Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Göksu sosyete pazarı hangi günler açık?

Beykoz’da sadece Salı günleri hizmet veren Göksu Kapalı Pazar Yeri, artık Perşembe günleri de ‘ Sosyete Pazarı ‘ statüsünde hizmet verecek.

You might be interested:  Istanbul Abonelik Sözleşmeleri Icra Dairesi Nerede?(Çözülmüş)

Ayrancı pazarı hangi gün?

Ankara ‘nın Ayrancı semtinde her ayın ilk pazar günü kurulan antika pazarı Türkiye’nin en önemli ikinci el antika, sanat pazarı olma özelliğine sahip.

Yenimahalle istinye pazarı ne zaman açık?

SALI, PERŞEMBE, CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ YENİMAHALLE ‘DE HİZMETİNİZDE.

Kadıköy cuma pazarı hangi durakta?

Göztepe Köprüsü durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Istanbul beylik pazarı hangi günler açık?

İstanbul ‘daki 400’ü aşkın semt pazarı arasından ilgi açısından ilk 5’te yer aldığı söylenen Beylikdüzü Beylik Pazarı 2006 yılından bu yana hizmet veriyor. 100’den fazla tezgâhın yer aldığı Beylik Pazarı genel anlamda sadece pazar günleri açık. Cumartesi günleri ise yine aynı alanda organik ürün satışı yapılıyor.

Gölbaşı semt pazarı hangi gün?

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelgelere harfiyen uyan Gölbaşı Belediyesi, semt pazarları için de yeni bir karar aldı. Alınan karara göre ilçede semt pazarı olarak Çarşamba ve Cumartesi günleri sadece Seğmenler Kapalı Pazar Yeri hizmet verecek.

Kalecik pazarı ne zaman?

İlçede Salı günleri kurulan halk pazarı, Kalecik Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nin açılması ile birlikte bin metrekarelik alanda hizmet vermeye devam edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *