Antalya Dan Side Ye Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Antalya’dan Side’ye nasil gidilir?

Antalya il merkezinden Side ‘ ye ulaşımlar Antalya Otogarı’ndan her yarım saatte bir hareket eden Manavgat minibüsleriyle yapılmaktadır. Manavgat minibüsleriyle Manavgat Otogarı’na ulaştıktan sonra buradan Side dolmuşları ile beldeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Antalya Side otobüsle kaç saat?

Antalya – Side arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Ankaradan Side’ye hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

Side hangi havaalanına yakın?

Manavgat ilçesine bağlı olan Side ‘ye hava yolu ile ulaşabilmeniz için en kısa sürecek yol uçakla Antalya Uluslararası Havalimanı ‘na gelmek. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer büyükşehirlerden ve hatta yurt dışındaki çeşitli noktalardan Antalya’ya yılın her ayı rahatlıkla uçak seferleri bulabilirsiniz.

Side Antik Kenti nasıl gezilir?

Side Antik Kenti Nasıl Gidilir? Antik kenti, Antalya- Side yol güzergâhında bulunuyor. Şehirlerarası otobüsle gelmek isterseniz Side ilçesinde inip, oradan minibüslerle antik kente geçebilirsiniz. İsterseniz Antalya-Alanya arası çalışan otobüslere binip, antik kente geçebilirsiniz.

Manavgattan Side’ye nasıl gidilir?

Manavgat’tan Side ‘ ye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Side arası 7 km olup yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Sabah 09:00 a kadar son durak Side merkezi, 09:00 dan sonra ise Side otogarıdır.

You might be interested:  Marmaris Eylül Ayında Nasıl Olur?(Çözüm bulundu)

Antalya Side Antalya Otogar arası kaç km?

Side – Antalya arası uzaklık kaç km? Side – Antalya arası karayolu ile 1161 km ‘dir.

Ankara Manavgat hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Side Antalya Havalimanı arası kaç km?

Side ‘ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile 56 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Side arası kaç dk?

Deniz, güneş, kum ve eğlencenin merkezi Side tatil için en güzel belde, Antalya havalimanına 65 km ve iletmek için göre göre 60 ila 90 dakika mesafede.

Antalya Havalimanı Side Kumköy arası kaç km?

Antalya Havalimanı ile Kumköy arası mesafe yaklaşık 65 km olup 1 saat civarında sürmektedir.

Antalya Havalimanı ve Belek arası kaç km?

Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek ‘e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *