Antalya Havalimanından Kemere Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Antalya Havalimanı‘ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür. Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer”e araç bulunabilmektedir.4

Antalya Havalimanından kemere Havaş var mı?

Antalya Havalimanından Otogara Ulaşım için Antalya Havalimanı ‘nda hizmet veren Havaş otobüslerini kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer ‘e giden otobüslere binip Kemer ‘e, Beldibine, Göynük, Çamyuva’ya gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya kemere hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, GCK76A.

Antalya Havalimanından nerelere servis var?

Antalya Havalimanı ‘ndan Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi’ne, 5M Migros’a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar’a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Havaş otobüsleri nereden kalkıyor?

Antalya Havaş Yolcu İndirme Noktaları: Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası Önü, Çallı, Erasta AVM, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Mini City, Kemer Otobüs Durağı, Migros AVM.

You might be interested:  Istanbul Bit Pazarı Nerede Ne Zaman?

Uçak transfer nedir?

Yolculuğun başladığı havalimanıyla sona ereceği havalimanı arasındaki herhangi bir noktada 24 saatten az duraklama yapan, sonrasında aynı ya da farklı bir havayolu firmasıyla seyahate devam eden yolcularımızı transfer yolcu olarak adlandırıyoruz.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Lara Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Kemere hangi havaalanı daha yakın?

Türkiye’nin bu en gözde tatil beldesinde yaz döneminde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak biletinizi önceden almanızı tavsiye ederiz. Kemer ‘e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer ‘e varmış olacaksınız.

Antalya havaalanı otogar arası kaç dakika?

Antalya Havalimanı Otogar arası yaklaşık yolculuk süresi: Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

Antalya Olimpos Kemer arası kaç km?

Kemer Olimpos arası 40 kilometredir. Yolculuk yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Denizli Olimpos arası 226 kilometredir.

Antalya otogardan kemere nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı’na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Kemer dolmuşlarıyla Kemer ‘e gidebilirsiniz. Antalya Otogar’dan Kemer ‘e ulaşım 45 dakika sürüyor.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

You might be interested:  Dinazor Müzesi Istanbul Nerede?(Soru)

Antalya Kemer Kiriş nasıl gidilir?

Kiriş’e ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine 50 km. sonra Kiriş’e ulaşırsınız. Kemer’den ise yaklaşık 5,5 km. mesafede. Antalya terminalinden düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *