Ataman Koleji Istanbul Nerede?(Soru)

Kardeşlerin dizisindeki Ataman Koleji nerede?

Kardeşlerim dizisinin çekildiği okul Doğa Koleji Bilim İlkokulu’dur. Okulun bulunduğu adres Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mahallesi No: 26/28 Eyüp /İstanbul’dur.

Ataman Koleji nerede çekiliyor?

Kardeşlerim dizisinin çekildiği okul hangisi, Ataman Koleji ‘nin gerçek adı ne? ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde “Taman Koleji ” olarak yer verilen okul gerçekte, İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okulu’dur.

Kardeşlerim dizisi evi nerede?

Dizinin çoğu sahnesi Fatih’te çekiliyor. Bunun yanı sıra diğer çekimler de İstanbul’un birçok farklı ilçelerinde yapılmaktadır. Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Kardeşlerim doruk ların evi nerede?

Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta yer alan bu iki katlı müstakil ev daha önce Canevim dizisinde de kullanılmıştı.

Arka sokaklar dizisi nerede çekiliyor?

Çekimler. Dizi çekimlerinde tercih edilen iç mekan genellikle İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Vatan caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’dür.

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor?

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat dizisi başkent Ankara’da çekilmektedir. Genel olarak Ankara’nın hemen hemen tüm ilçelerinde çekimleri devam edeceği düşünülüyor. Dizinin çekimleri Keçiören, Akyurt, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Sincan vb. gibi Ankara’nın birçok ilçesinde gerçekleştirileceği bildirildi.

You might be interested:  Ankara Şehir Hastanesine Hangi Hastaneler Taşınacak?

Lise devriyesi hangi okulda çekiliyor?

kadıköy anadolu lisesinde çekilmektedir.

Yasak elma Yalı nerede?

Yasak Elma dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır.

Gönül dağı nerede çekiliyor?

Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

Üç kuruş nerede çekiliyor?

Dizi çekimleri İstanbul’un Fatih ilçesinin Balat semtinde ve Sarıyer ilçesinin Çayırbaşı semtinde gerçekleşirken, bazı sahneler Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleşmektedir.

Sadakatsiz nerede çekiliyor?

Sevilen dizinin çekimleri Tekirdağ ve İstanbul’da çeşitli semtlerde gerçekleşiyor.

Kardeşler filmi nerede çekiliyor?

Eskişehir’de çekilmiş filmler.

Bir zamanlar Çukurova filmi nerede çekiliyor?

Sevilen dizinin çekimleri Adana ve Mersin’de yapılıyor. Aladağ’da kurulan çiftlik platosu da çekimler için kullanılıyor. Adana’nın farklı ilçelerinde dizi çekimleri devam ediyor.

Masumlar apartmanı nerede çekiliyor?

Masumlar Apartmanı ‘nın çekildiği apartman ise Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *