Bağcılardan Mall Of Istanbul A Nasıl Gidilir?(Soru)

Mall of İstanbul metro ile nasıl gidilir?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Mall of istanbula hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mall Of Istanbul Durağı yakınından geçiyor: 146T, 76O, 98H, HVİST-6.

Mall of İstanbul servisleri nereden kalkıyor?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

Mall of İstanbul nasıl gidilir iett?

Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra İETT 78C ve 98 numaralı otobüs hatları ile Kayaşehir- İkitelli- Küçükçekmece dolmuş hatlarıyla da AVM’ye ulaşım sağlanabilmektedir.

Cevahir AVM metro ile nasıl gidilir?

Cevahir ‘e metro ile ulaşmak için: M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu “Şişli / Mecidiyeköy” durağında inip “Şişli” çıkışını kullanarak Cevahir AVM ‘ye ulaşabilirsiniz.

Istanbul foruma metro ile nasıl gidilir?

Forum İstanbul ‘a gidiş rotası ve tercihen şıklar şu şekilde; Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz. 32T Cevatpaşa – Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.

You might be interested:  Bodrum Güvercinlik Denizi Nasıl?(Çözülmüş)

Mall of Istanbul’a metro var mı?

Mall of İstanbul’a, doğrudan metro ile ulaşım bulunmuyor. Ancak Yenikapı- Bağcılar metro hattından, Kirazlı metrosuna geçiş yapılıp İkitelli metroda inildiği takdirde Mall Of Istanbul’a ait ücretsiz servisler bulunuyor.

Mall of istanbula hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Mall Of İstanbul yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-47.

146M nereden kalkıyor?

146M otobüs hattının ilk durağı Başakşehir Metrokent olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. 146M (Başakşehir Metrokent‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 146M hattında 39 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 71 dakika.

Mall of Istanbul Esenlerden nasıl gidilir?

Esenler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of Istanbul Residence adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 33B, 33Y, 98Y.
  2. Metro: M1B, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-72, MİNİBÜS: A-73.

Başakşehir’e metro var mı?

M3, Basaksehir bölgesinde bulunan basaksehir metro konumuna giden son Metro aracıdır.

Mall of istanbuldan Küçükçekmece’ye Nasıl Gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul Gratis adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 141M, 79G, 79Y, 98S, BN1, MR50.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A-36, MİNİBÜS: A-49.

146T şu an nerede?

146T Hattı 146T otobüs hattı (Yenikapı Etkinlik Alanı / Son Durak Yönü‎→Boğazköy Son Durak – Başakşehir), Yenikapı Etkinlik Alanı / Son Durak Yönü durağından başlayıp Boğazköy Son Durak – Başakşehir durağına gidene kadar 65 duraktan geçiyor.

4 Levent vadi istanbul nasıl gidilir?

METROBUS VE METRO ILE ULAŞIM Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Depositeye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Deposite Avm Ofis yakınından geçiyor: 146M, 76O, 78, 78C, 79B, 79T, 98H, MK31.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *