Bakırköyden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

Bakırköy’den Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bakırköy ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na H-9 İETT otobüsleriyle gidebilirsiniz. Bakırköy ‘de E-5 üzerinde Ömür Plaza’nın önündeki İETT durağından (İncirli metrobüs çıkışından) İETT H-9 Cevizlibağ- İstanbul Havalimanı hattına binip İstanbul Havaalanı’na gidebilirsiniz.

Bakırköy’den istanbul havalimanı kaç saat?

Bakırköy ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Bakırköy Havaş nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Bakırköy İDO HAVAİST durağı, Bakırköy İDO İskelesi’nin çıkışında bulunan ” Bakırköy İDO İskelesi” İETT Durağında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından yeni havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Kadıköy Yeni Havalimanı kaç dakika?

Kadıköy ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 120 dakikadır (2 saat). Bu süre hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Kadıköy’den İstanbul Havalimanı kaç dakika?

Kadıköy ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz İstanbul Havalimanı taksi ücreti yaklaşık 190-200 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 55-60 dk sürer.

You might be interested:  Istanbul Antalya Ne Kadar Benzin Yakar?(Doğru cevap)

H-9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Taksim ‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı ‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Havaist hangi saatlerde?

04.30, 05.30, 06.10, 06.45 22.40, 23.35, 01.05, 02.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır.

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Bahçelievler Yeni havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı Bahçelievler ‘e yaklaşık 45-50 km mesafede. Bahçelievler ‘den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Sarıyer istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Sarıyer ‘den İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Sarıyer ‘den İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 25 – 35 dakika civarındadır.

Sabiha Gökçen Avrupa yakasından nasıl gidilir?

Avrupa Yakası ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *