Be Premium Bodrum Kimin?(Çözünme)

Bazı şirketlerine el koyuldu. İddiaların odağındaki Paramount Otel ise, “Duja Otel” grubuna dahil oldu ve ismi Be Premium olarak değiştirildi. Otelin yeni sahibi ise, Şaban Kayıkçı isimli bir işadamı…

Vogue Bodrum sahibi kim?

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1400 yataklı Vogue Otel’in mülk sahibi ve işletmecisi Turan Avcı, geçen perşembe günü gerçekleştirilen resmi satışta 80 milyon dolara tesisi satın aldı.

Paramount Bodrum kimin?

Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın Bodrum ‘daki The Bodrum By Paramount Hotel’i Turan Avcı 80 milyon dolara satın aldı.

Bodrum Oba otel kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

Be Premium Bodrum kaç odalı?

Bu otel 311 odalıdır.

Bodrum Savoy Hotel kimin?

İş adamı Atilla Uras tarafından yapılan ve sırasıyla Savoy, Golden Savoy, Jumeirah ve The Bodrum By Paramount Hotel isimlerini alan Bodrum -Torba’daki ünlü tesis, şimdi de Vogue otellerinin sahibi Turan Avcı’ya satıldı.

Turan Avcı Vogue kimdir?

Turizmci Tamince ile aynı köyden olan 32 yaşındaki Turan Avcı, Antalya’nın en lüks otel yatırımlarından birini kriz ortamında hayata geçirdi. 70 milyon dolarlık yatırımla yapılan Vogue Avantgarde Hotel ile turizm sektörüne giriş yapan Avcı, aslında 1997 yılından beri Rusya ve Doğu Bloku ülkelerinde inşaat ve alışveriş

You might be interested:  Bodrum Titanik Otelin Sahibi Kim?(Çözüm bulundu)

Paramount Hotel kime satıldı?

NİCOLE KİDMAN’LI AÇILIŞ Uras’ın oteli işletmeciye devretmesiyle Jumeriah ve The Bodrum By Paramount Hotel olarak yoluna devam eden tesis, 2017’de Vogue Otel’in sahibi turizmci Turan Avcı tarafından satın alındı.

DUJA Bodrum sahibi kim?

Yeni patron Şaban Kayıkçı ise otelin adını Duja olarak değiştirmişti. Korkmaz’ın sahibi olduğu ve iddialarla Türkiye’nin gündemine oturan her iki otelin de yeni şimdiki sahibi Şaban Kayıkçı oldu. Diyarbakırlı Şaban Kayıkçı’nın, deniz taşımacılığı, gayrimenkul geliştirme ve petrokimya alanlarında faaliyetleri bulunuyor.

Paramount Hotel kaça satıldı?

30 Eylül 2017: 19 milyon dolar.

The Oba Hotel Bodrum kaç yıldız?

Bodrum ‘da bayanlara özel ve karışık kullanıma açık iki adet beyaz kumlu plaj, iskele ve güneşlenme alanı, bay-bayan ayrı hizmet veren ve karışık kullanıma açık yüzme havuzları, spa merkezleri ve aqua park gibi tesisler sunan, alkolsüz, 5 yıldızlı İslami tatil köyüdür.

Teos Village kaç yıldızlı?

Teos Village hakkında. Ege’nin huzur veren kıyılarında yemyeşil doğa içerisine bürümüş, 4 yıldızlı İslami tatil köyü Teos Village siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyar. İzmir şehir merkezine 50 km, Adnan Menderes Havaalanı’na 60 km uzaklıkta olan Teos Village kültürel mirasla iç içedir.

Paramount Hotel kaç odalı?

Bu otel 146 odalıdır.

DUJA Premium Bodrum ne zaman açıldı?

Duja Premium Bodrum ismiyle 2021 yaz sezonunda misafirlerine kapılarını açacak olan yeni tesis Türkiye’nin en pahalı odasını satışa sunmaya hazırlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *