Bodrum Havaalanından Yalıkavak Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Havalimanı-Bodrum Otogar-Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum havaalanından otogara nasıl gidilir?

Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum merkezine HAVAŞ Otobüsleri ile transfer mümkün. HAVAŞ ile sırasıyla Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar’a (çift yönlü) otobüs seferleri bulunuyor. HAVAŞ ile Bodrum şehir merkezine yolculuk, trafiğe bağlı olarak yaklaşık 45 dakika sürüyor ve bilet ücreti 17,50 TL.

Yalıkavak hangi havaalanına yakın?

Yalıkavak, Bodrum’dan 20 km, Milas Havaalanı ‘ndan ise 49 km uzaklıkta.

Bodrum merkez ile havaalanı arası kaç km?

Bodrum Milas Havaalanı ile Bodrum merkez arası 36 km mesafe var ve bu mesafe yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuk anlamına geliyor. Havalimanı noktasından gitmek istediğiniz otele, yazlığa ya da herhangi bir adrese ulaşım sağlamanın çeşitli yöntemleri vardır.

Havaş Bodrum nereden kalkıyor?

Havaş Milas Bodrum Havalimanı Kalkış: Bodrum Milas Havalimanı, Güvercinlik, Torba yolu, Bodrum Otogarı. Havaş Bodrum Yolcu İndirme Noktaları: Servisler şehir merkezlerine gidişte Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcu indirmektedir.

You might be interested:  Istanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Nerede?(Soru)

Marmaris Dalaman Havaş kaç TL?

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Ücreti 35 TL.

Bodrum havaalanı otogar arası kaç km?

BORUM-MİLAS HAVALİMANI’NDAN BODRUM OTOGAR ‘A NASIL GİDİLİR? Milas – Bodrum Havalimanı ile Muğla Otogarı arasında yaklaşık 75 kilometrelik bir mesafe bulunuyor.

Bodrum Havalimanı Akyarlar arası kaç km?

Milas- Bodrum Havalimanı ile Akyarlar arası mesafe 58 km ‘dir.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim Bodrum Havaalanı Havaş Servisleri Başladı

Yalıkavak Marina kaça kadar açık?

Yalıkavak Marina ® Trafik Kontrol Kulesi 24 saat boyunca açıktır. liman giriş ve çıkışından önce VHF aracılığı ile iletişim kurulması zorunludur. Varış sırasında, lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayınız: Tekne adı

Bodrumdan havaalanına nasıl gidilir?

Bodrum Otogardan Havalimanına Nasıl Gidilir? Bodrum ilçe otogarından havalimanına MUTTAŞ otobüsleri ile doğrudan gidebilmek mümkündür. İç hat uçak seferlerine göre düzenlenen servisler uçakların uçuş saatinden 2 saat önce Bodrum otogarından hareket etmektedir.

Turgutreis hangi havaalanına yakın?

Bodrum-Milas Havalimanı ile Turgutreis arası 54 kilometre olup özel araçla bu yol 1 saatte alınmaktadır.

Muğla Bodrum arası kaç km?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. Muğla – Bodrum Arası Kaç Saat?

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Marmaris Transfer; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *