Bodrum Havalimanından Datçaya Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Datçaya gitmek için hangi havaalanı?

Datça’ya ulaşım için bir diğer ve en çok kullanılan alternatif ulaşım yöntemi ise Dalaman Havalimanı üzerinden. Dalaman Havalimanı ‘ndan HAVAŞ ya da MUTTAŞ servisleriyle Marmaris’e gelip, Marmaris Otogarı’ndan Datça’ya dolmuşla geçebilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Datça’ya 160 km uzaklıkta.

Datça Bodrum feribotu kaç saat?

Bodrum – Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Bodrum Datça arası araba ile kaç saat?

Bodrum ‘dan Datça ‘ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Datçaya en yakın havalimanı kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

Uçakla Datçaya nasıl gidilir?

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan günlük olarak Muğlaya seferler mevcut. Tercihe bağlı olarak Bodrum veya Dalaman Havalimanı’na inerek oradan kalkan havalimanı otobüs seferleri ile Datça’ya gidebilirsiniz. İstanbuldan uçakla yolculuk süresi yaklaşık bir saat sürmektedir.

Milas Datça Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanından araçla Datça ‘ya nasıl gidilir: Milas Havaalanı Datça arası 97 km. Özel aracınız veya kiralık araçla Bodrum Havalimanı çıkışında D330 karayoluna girerek Milas, Yatağan, Muğla, Akyaka, Marmaris güzergahını takip ederek Datça ‘ya 3 saat içerisinde gidebilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Nerede?(Çözüm bulundu)

Datça Bodrum arası feribot var mı?

Ülkemizin en önemli tatil merkezlerinden ikisi, Bodrum Datça arasında hergün düzenli ve karşılıklı feribot seferleri düzenlenmektedir. Karayolu ile birbirine 232 km uzaklıkta olan Bodrum Datça yolculuğu yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Denizden yapılan yolculuk ise 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Bodrum Datça otobüsle kaç saat?

Bodrum Datça arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Eski Datça ile Yeni Datça arası kaç km?

Eski Datça, merkeze 2 kilometre mesafede bulunmaktadır ve ana cadde dışında araç trafiğine kapalıdır.

Muğla Bodrum arası kaç km?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. Muğla – Bodrum Arası Kaç Saat?

Datça’da hava alanı var mı?

Datça ‘da daha önce de belirttiğimiz gibi hava alanı bulunmuyor. Bu nedenle Datça ‘ya uçakla gelmek isterseniz ya Milas-Bodrum Havalimanı ‘na ya da Dalaman Havalimanı ‘na geleceksiniz.

Eski yoldan istanbul bodrum kaç km?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dalaman Datça arası kaç kilometre?

Dalaman ile Datça merkez arası yolculuk süresi 2 saat 15 dakika yaklaşık olarak yol uzunluğu eğer Marmaris’e girmeden okluk yolu kullanılır ise 155 km civarıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *