Bodrum Havalimanından Didim E Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Didim hangi havaalanına yakın?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı ‘na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı ‘na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim Bodrum Havaalanı Havaş Servisleri Başladı

Didime uçak ile nasıl gidilir?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

Bodrum Havaalanından didime servis var mı?

HAVAŞ Servisleri: Muğla Milas- Bodrum Havalimanı’ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas’a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Aydın’a en yakın havalimanı hangisi?

Aydın ilinde havalimanı bulunmamaktadır. En yakın havalimanı İzmir ilindedir. Uçak biletinizi Alo Bilet Hattı üzerinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na alarak yolculuğunuzu çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Söke Izmir Adnan Menderes Havalimanı arası kaç km?

Ankara Esenboğa Havalimanı ‘ndan kalkan uçak seferleri ile yaklaşık 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir’e inebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanı ‘na indikten sonra Söke ‘ye varabilmek için 88 km ‘lik bir karayolu kat etmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Istanbul Dan Gelibolu Ya Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Turgutreis hangi havaalanına yakın?

Bodrum-Milas Havalimanı ile Turgutreis arası 54 kilometre olup özel araçla bu yol 1 saatte alınmaktadır.

Havaş Bodrum kaç TL?

Havalimanı/ Bodrum HAVAŞ ile Ulaşım Havalimanından Bodrum ‘a seyahat süresi trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 45 dakika sürmekte olup, bilet ücreti kişi başı tek yön 23 TL ‘dir.

Bodrum Havalimanı Akyarlar arası kaç km?

Milas- Bodrum Havalimanı ile Akyarlar arası mesafe 58 km ‘dir.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Aydina Ucak var mi?

Aydın’da henüz sivil hava trafiğine açık havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Aydın uçuşlarınız için İzmir’de bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanabilir ve sonrasında otobüs, servis veya araç kiralama imkanlarından yararlanarak Aydın’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Havalimanından bodruma nasıl gidilir?

Havalimanı – Bodrum Otogar- Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmirden didime hangi yoldan gidilir?

Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir ‘den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Bodrum havaalanı otogar arası kaç km?

BORUM-MİLAS HAVALİMANI ‘NDAN BODRUM OTOGAR ‘A NASIL GİDİLİR? Milas – Bodrum Havalimanı ile Muğla Otogarı arasında yaklaşık 75 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Bu güzergah üzerinde kullanabileceğiniz toplu ulaşım aracı olarak yalnızca havalimanı servisleri hizmet veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *