Bodrum Masalı Hangi Otelde?(EN iyi 5 ipucu)

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir. aynı şekilde içinde deniz geçen birçok sahne kadikalesi halk plajında çekilmiştir.

Bodrum Masalı dizisi nerede çekiliyor?

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekiliyor.

Kanal D Bodrum Masalı neden bitti?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum Masalı ne zaman bitti?

Ağabey kardeşin yüzleşmesi, gizli kalanları ortaya çıkarır. Aslı ‘nın annesinin Maya olduğunu öğrenen Kelebek, babasının da Faryalı olduğunu öğrenir.

Hepsi 1 Dizisi Hangi üniversitede çekildi?

Doğrusu bu çekimlerin benim işime yarayacağını, bana burs olarak döneceğini bilmiyordum. Daha önce Hepsi 1 filminin çekimini Beykent’te yaptık. Bu film, üniversite ve gençlik konularını içeriyordu. Kampusta müzik salonu, sınıflar bizim için çok uygundu.

Binbir Gece Şehrazatın evi nerede?

Yeniköy’deki Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı ise bu sıralar “ Binbir Gece ”nin (Kanal D) çekimlerine ev sahipliği yapıyor. TMSF’nin el koyduğu ve Şehrazat (Bergüzar Korel) ile Onur’un (Halit Ergenç) oturacağı bu yalıya her ay 30 bin YTL ödeneceği basında yer almıştı.

You might be interested:  Bodrum Kat Satışı Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Bodrum masalı sonunda ne oldu?

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı’nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi.

Bodrum masalı tekrar başlayacak mı?

Kanal D kanalında ekranlara gelen ve oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat ve Ezgi Şenler gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı dizisi, yayından kaldırıldı ve yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

Bodrum masalı dizisi hangi yıl çekildi?

Bodrum Masalı, TMC Film imzalı, ilk bölümü 18 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün birlikte kaleme aldığı, baş rollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Murat Aygen’in paylaştıkları televizyon dizisi.

Bodrum masalı finalinde Faryalı öldü mü?

Bodrum Masalı son bölümde Faryalı vuruldu Sezon finali ile Bodrum Masalı dizisinde herkes Efe ile Üzüm’ün düğünü için bir araya geldi. Soluk soluğa izleyeceğiniz Bodrum Masalı 42. bölüm sezon finali dün akşam yayınlandı.

Bodrum masalı kaç bölümdü?

Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek DİĞER 90’lı yılların unutulmaz ismi Merve İldeniz’i görenler tanımakta zorlandı!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *