Bodrum Masalı Yıldızın Evi Nerede?(Çözülmüş)

Bodrum masalın çekildi ev nerede?

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Seviyor sevmiyor dizi nerede çekiliyor?

Seviyor sevmiyor dizisinin büyük çoğunluğu İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde çekilmektedir. Örneğin Otel çekimleri Eyüp’te yapılıyor. Maslak’ta yapılan çekimlerin olduğunu biliyoruz.

Gümüş dizisi nerede çekiliyor?

Başrollerin Kıvanç Tatltuğ ve Songül Öden’in paylaştığı Gümüş dizisi Boğaz’daki Abud Efendi Yalısı’nda çekiliyordu. 1835-1855 yılları arasında banker Altunizade Necip Bey tarafından yaptırılan yalının mimarı Garabed Balyan.

Bodrum masalı dizisi nerede çekiliyor?

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir.

Binbir Gece Şehrazatın evi nerede?

Yeniköy’deki Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı ise bu sıralar “ Binbir Gece ”nin (Kanal D) çekimlerine ev sahipliği yapıyor. TMSF’nin el koyduğu ve Şehrazat (Bergüzar Korel) ile Onur’un (Halit Ergenç) oturacağı bu yalıya her ay 30 bin YTL ödeneceği basında yer almıştı.

Ada masalı dizisi nerede çekildi?

Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilcesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor.

Eşkiyanın çekildiği ev kimin?

‘Eşkıya’ dizinin hemen hemen tamamı neredeyse bu evde çekiliyor. Senaryoya göre çekimlerin yapıldığı ev Hızır Çakırbeyli’nin evidir. Eşkıya’daki ev İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Zekeriyaköy’de Hikmet Sokak Numara 11’de bulunuyor.

You might be interested:  Kleopatra Plajı Marmaris Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Bodrum masalı son bölüm nasıl bitti?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum masalı ne zaman bitti?

Dizinin dış sahnelerinin çekimleri için İstanbul’un Yedikule gibi tarihi semtleri tercih edildi. Konak sahneleri ise yine İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Beylerbeyi’nde çekildi.Dizide ailelerin ortak yaşadığı konağın çekimleri, bugüne kadar başka dizilere de ev sahipliği yapmış olan ‘Lazın Köşkü’nde çekildi.

Gümüş dizisinin çekildiği yalı kimin?

Bir zamanlar Ekrem Bora ve Güngör Bayrak’ın başrollerinde oynadığı Gümüş, şimdilerde ise Tolga Sayışman’ın başrolünde oynadığı Lale Devri adlı TV dizisine ev sahipliği yapan Abud Efendi Yalısı ‘dır.

Zekeriyaköy de hangi dizi çekiliyor?

Sana Bir Sır Vereceğim: Dizinin çekimleri Sarıyer Zekeriyaköy ‘deki Garanti Koza Evleri’nde yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *