Bodrum Yalıkavak Marina Kimin?(Çözülmüş)

Yalıkavak Marina ilk sahibi kim?

Profilo Holding’in kurucusu Jak Kamhi’nin oğlu Cefi Kamhi, Milli Emlak’tan 49 yıllığına kiraladığı Port Bodrum Yalıkavak Marina ‘yı, 2011’de Azeri kökenli dolar milyarderi Mübariz Mansimov’a sattı. Mansimov, 130 gemi taşımacılığı ile deniz taşımacılığında dünyanın ilk 5’i arasında yer alan Palmali Group’un sahibi.

Bodrum’daki Marina kimin?

Bodrum Yalıkavak’ta turizm ve otel yatırımları da bulunan Mansimov, 2010 yılında Port Bodrum Yalıkavak Marina ‘yı, Profilo Holding’in sahibi Yahudi asıllı Türk iş adamı Cefi Jozef Kamhi’den satın almıştı.

Yalıkavak taki yatlar kimin?

Hali hazırda Bodrum Yalıkavak Turizm ve Yat Limanı Yatırımları ve Ticaret AŞ’nin tek pay sahibi olarak kayıtlarda “BYK Otel İşletmeleri Yatırım ve Turizm limited” adlı şirket görüyor. Bu şirketin de tek pay sahibi Yalıkavak Holding Limited. Malta’da kayıtlı bu şirketin sahibi ise Singapur merkezli RSR Holding.

Yalıkavak Marina değeri ne kadar?

Eylül 2018’de Yalıkavak Marina ‘nın yönetim kurulu başkanı olan İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ise Sözcü Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, Marina ‘nın yüzde 100 hissesi için belirlenen 220 milyon dolarlık değerin brüt değer olduğu söyledi.

Yalıkavak Marinada Hangi mağazalar var?

Alışveriş

 • Audemars Piguet.
 • Balmain.
 • Beymen.
 • Bvlgari.
 • Chopard.
 • Dior.
 • Hublot.
 • Loro Piana.
You might be interested:  Aliexpress Istanbul Da Nerede?(En iyi çözüm)

Yalıkavak Marina ne zaman?

Bodrum Yalıkavak Marina ‘yı yenileyen Azeri işadamı Mübariz Mansimov, marinanın 1 Haziran’da hizmete açılacağını belirtti Bundnan sonra açılacak marina ihalelerine de girmeyi planladıklarını söyleyen Azeri işadamı Mübariz Mansimov, Bodrum Yalıkavak Marina ‘nın 1 Haziran tarihinden itibaren hizmete açılacağını söyledi.

Mübariz Bey kimdir?

Mübariz Mansimov Gurbanoğlu (Azerbaycan: Mübariz Mənsimov; d. 22 Mart 1968, Masallı) Azerbaycanlı iş adamı. Türk vatandaşı olduktan sonra soyadını “Gurbanoğlu” olarak değiştirmiştir. İş yaşantısında yükselerek Palmali Qrubu’nun sahibi olan Mübariz Mansimov, Türkiye vatandaşı oldu.

Yalıkavak Marina hangi şehirde?

Yalıkavak Marina, Muğla ilinin Bodrum ilçesi Yalıkavak semtinde tekne ve yatların korunması, barınması, tamiri, servis tesisleri olarak yapılan bir tesistir.

Yalıkavak Marina da ne yenir?

Yalıkavak Marina yakınlarındaki restoranlar

 • Novikov Bodrum. Yalıkavak içinde 143 restoran arasında 119.
 • Bilbo Cafe & Bistro. Yalıkavak içinde 143 restoran arasında 21.
 • PREP. Bodrum City içinde 549 restoran arasında 62.
 • Gelateria Lilith.
 • Aynalıkavak.
 • Cookshop.
 • Çimentepe Restaurant.
 • Kebap’çı Ali.

Aquarius tekne kimin?

Acquarius’un sahibi, 56 metrelik bu eşsiz yelkenli süperyatı üretmek için Hollandadaki Royal Huisman tersanesiyle, Dykstra Naval Architects ve Birleşik Krallık merkezli Mark Whiteley Design’dan oluşan bir rüya kadrosunu bir araya getirdi.

Meteor yat kimin?

Ustaoğlu Yat ve Gemi San. Tarafından inşa edilen, METE Grup ‘a ait “ Meteor “isimli 47 metre motor yat törenle denizle buluştu. Ustaoğlu Yat ve Gemi Sanayii tarafından Mete Grup’a inşa edilen ‘ Meteor ‘ isimli motor yat, Ereğli’de düzenlenen törenle denize indirildi.

Kaiser yat kimin?

‘ Kaiser ‘ adlı yatıyla Bodrum’a gelen Ukraynalı işadamı ve Metalist Kharkiv takımının yönetim kurulu başkanı Aleksander Yaroslavsky, ilgi odağı oldu.

Palmarina nın sahibi kim?

Avrupa’nın en lüks marinaları arasında gösterilen Palmarina ‘nın, Bodrum Yalıkavak Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından satın alındığı öğrenildi.

You might be interested:  Edirne Istanbul Hızlı Tren Ne Zaman Bitecek?(Doğru cevap)

Yalıkavak Marina kaça kadar açık?

Yalıkavak Marina ® Trafik Kontrol Kulesi 24 saat boyunca açıktır. liman giriş ve çıkışından önce VHF aracılığı ile iletişim kurulması zorunludur. Varış sırasında, lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayınız: Tekne adı

Palmalife Bodrum sahibi kim?

Mübariz Mansimov Gurbanoğlu. Azeri asıllı Türk vatandaşı. Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Palmali Grup, dünyada deniz taşımacılığı yapan şirketler arasında ilk beşte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *