Cinemaximum Hangi Avm Lerde Var Istanbul?

Cinemaximum AVM Mağazaları

14 Burda Avm 2. Kat 0850 220 09 67
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 2. Kat 0212 380 15 15
Ceylanpark Avm 2. Kat 0412 502 11 61
City’s Nişantaşı Avm 0212 373 35 35
Emaar Avm /Shopping Mall 1. Kat 0850 220 09 67

91 

4d sinema nerede var?

4DX teknolojisini Cinemaximum Marmara Forum, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum İstinye Park ve Cinemaximum Maltepe Piazza sinemalarımızda deneyimleyebilirsiniz.

Gold Class sinema kaç TL?

şu an sadece ataşehir watergarden avm’de var. biri 24, diğeri 36 kişilik iki salon, kendine özel fuayesi var. sınırsız kahve ikramı ve terlik-şal hizmeti bulunuyor, ayrıca reklam süresi 3 dakika. koltuklar tuşlar yardımı ile yatar bir hale getirilebiliyor. bilet fiyatı kişi başı 50 tl.

Gold Class sinema nerelerde var?

Cinemaximum Watergarden İstanbul, Cinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum Vadi İstanbul, Cinemaximum Erzurum MNG, Cinemaximum Capacity, Cinemaximum Hilltown, Cinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Adıyaman Park, Cinemaximum Armada, Cinemaximum Kayseri Park, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Kent Plaza, Cinemaximum

4 d sinema nasil oluyor?

Türkiye’deki sinema salonlarına 3D IMAX teknolojisinden sonra 4DX teknolojisi de geliyor. 4DX teknolojisi seyircilere filmlerde hareket, titreşim, su, rüzgar, ışıklandırma, koku ve daha fazlasını sinemaseverlere hissettiriyor. Başka bir deyişle sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor.

You might be interested:  Istanbul Da Tek Başına Ne Yapılır?(Çözülmüş)

IMAX sinema ne fark var?

IMAX, gerçeğe en yakın 3 boyutlu sinama teknolojisidir. IMAX salonlarında görüntüler, normal perdelerden farklı olarak, yüzde 110 daha büyük perdeye yansıtılır. Görüntülerin büyüklüğü izleyicilere adeta izledikleri filmin içindeymiş hissi yaratır.

Sinema kaç yaşına kadar ücretsiz?

4 yaş altı misafirlerimizi sinemamıza kabul etmiyoruz. 10 kg ve 180 kg arasındaki tüm misafirlerimiz bu koltuklardan yararlanabilir.

Bolu Sinemada neler var?

Salonda Oynayan Filmler

  • Kesişme: İyi ki Varsın Eren. Dram. 2D–Türkçe.
  • The Matrix Resurrections. Bilim Kurgu, Aksiyon. 5.8 / 10.
  • Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok. Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera. 8.3 / 10.
  • Maşa ile Koca Ayı 4. Animasyon, Aile. 5.1 / 10.
  • Aykut Enişte 2. Komedi. 2D–Türkçe.

Sinema bilet fiyatları ne kadar 2020?

2020 yılının temmuz ayında ortalama sinema bileti fiyatı 20,6 TL’dir.

Sinemada art house ne demek?

CGV Arthouse, sinemayi mutluluk olarak gören insanların projesidir. Vizyon takvimi yalnızca bağımsız filmlere ve sanat filmlerine ayrılmış, sinemanın en sanat halini keşfetmek için CGV Arthouse salonlarımıza gelin ve bu muhteşem sanat deneyimini siz de yaşayın.

IMAX Sweet Box Nedir?

kimi sinema salonlarinda yeni türeyen bir 2’li koltuk türü. kanepe gibi bir dizayn yani arada kolçak ya da icecek, ıvır zıvır koymaya yarayan aparatlar bulunmaz. sevgiliyle sarilarak ya da kafa gogse yaslamalı film izlemeye imkan verir. zaten adı da sweetheart kelimesinden türemiştir.

Cinemaximum ScreenX nedir?

270 derece perdesiyle dünyanın ilk çok perdeli sinema teknolojisi ScreenX, sinemaseverlerle buluşuyor. Ortadan iki yandaki duvarlara devam eden ekranları ile, sinema salonu içerisinde maksimum genişlikte bir ölçü ortaya koyuyor. ScreenX, sinema salonunu bir perdeden daha fazlası haline getiriyor.

Istanbulda yataklı sinema salonu nerede?

Cinemaximum, İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunu baştan aşağı yeniledi ve bir de yataklı sinema salonu açtı. Yataklı sinemalarda “Tempur Sinema ” ikonu olur. Tempur Sinema Salonu ‘nu sadece Cinemaximum Atakule’de mevcuttur. Tempur yataklarıyla konforlu sinema keyfini mutlaka deneyimleyin.

You might be interested:  Bodrum Gümüşlük Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Sky Auditorium Sinema Nedir?

Cinemaximum’dan Sky Auditorium! Sinemaseverlere deri koltuklarda konforlu ve rahat bir sinema deneyimi sunan Premium Cinema, Cinemaximum’da seyircilerle buluşuyor! Filme Göre Hareket Eden Koltuklar!

Folkart yataklı sinema ne kadar?

Salon ikişer kişilik 24 locadan oluşuyor. Tek kişilik bilet almak mümkün değil, 2 kişilik loca bileti satılıyor. Dev beyaz perdenin karşısında yatağınızda uzanarak filmi seyretmenin bedeli 2 kişilik bir loca için 150 lira. Sınırsız ve ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikramı da yapılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *