Ekimde Bodrum Nasıl Olur?

Ekimde Bodruma tatile gidilir mi?

Ekimde hiç Bodrum ‘a gitmedim ama Temmuz Ağustos’ta bile soğuk olan Ege denizini Ekim de tahmin edebilirsiniz muhtemelen oldukça soğuktur. Bodrum da en güzel sezon Temmuz ve Ağustos tur ve Eylül 15 e kadar.

Ekimde Bodrum hava nasıl olur?

Ekim Bodrum Hava Durumu Ekim Bodrum ‘da tam anlamıysa sonbahar havasıdır. Ekim ayı ortalama Bodrum hava sıcaklığı 26 derecedir, akşamlarıysa serindir.

Ekimde Muğla’da denize girilir mi?

Hava sıcaklığının 29 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde, vatandaşlarla turistler sonbaharda denize girmenin keyfini yaşıyor. Hava sıcaklığının 29 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde, vatandaşlarla turistler ekim ayının son günlerinde denize girdi.

Bodrum eylülde soğuk olur mu?

Eylül ayında hava hafiften serinlemeye başlar. Bu nedenle yazlık kıyafetlerinizin yanı sıra yanınızda mutlaka ince hırka, ceket, yağmurluk gibi serin havadan koruyacak kıyafetler getirmelisiniz. Bodrum ‘un en güzel zamanlarından biri olan Eylül ayında gündüz ve özellikle öğlen saatlerinde hava sıcaklığı yüksektir.

Eylül’de Bodrum’da denize girilir mi?

Ege’nin incisi olarak da nitelendirilen Bodrum ‘da, eylül ayında denize girebileceğiniz pek çok koy bulunuyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsüne doyabileceğiniz bir tatil, Ege’nin en güzel köşesinde sizi bekliyor.

You might be interested:  Ankara Havaalanından Aştiye Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum’da hangi ayda denize girilir?

Eğer ki kafa dinlemek için Bodrum ‘a gitmeyi planlıyorsanız kesinlikle bahar aylarını tercih etmenizi öneririz. Üstelik Mayıs ve Eylül aylarında rahatlıkla deniz kum güneş üçlüsünden de faydalanabilirsiniz.

Ekimde izmir’de hava nasıl olur?

İzmir Ekim içinde deneyimleri sıcak günler. Genellikle sıcaklık 23℃ dalgalanmalar ve Rüzgar Hafif esinti olduğunu.

Bodrum Akşamları soğuk mu?

“Pastırma yazı” denilen ılık sonbahar ayları hava ve su sıcaklığı ideal birleşimi ile dinlenme için en uygun mevsimdir. Ocak ve Şubat ayları, Bodrum ‘un en soğuk aylarıdır. Geceleri hava sıcaklığı 5°C -7°C’ye düşer ve günlük ortalama sıcaklık 10°C -13°C’yi aşmaz.

Haziranda Bodrum kaç derece?

Ege Bölgesi’nin en güzel tatil yerlerinden bir tanesi olan Bodrum ‘da Haziran ayında ortalama sıcaklık 25 derecedir. Yağış olasılığının son derece düşük olduğu bu ay da özellikle sabah 10.00 ile öğlen 15.00 saatler arasında havanın en sıcak olduğu zaman dilimidir.

Eylülde Muğla’da denize girilir mi?

Muğla ‘nın muhteşem koyları ve doğal güzellikleri Eylül ayında bir başkadır. Datça’dan Marmaris’e, Fethiye’den Ölüdeniz’e birçok turistik destinasyonu içinde barındıran Muğla bölgesinde herkes aradığı tatili bulabilir.

Ekimde Datça’da denize girilir mi?

Datça ‘nın ilkbaharı ile sonbaharının keyfine diyecek yok. Deniz zaten şahane Ekim ayı sonlarına kadar da girebiliyorsunuz.

Muğla’da denize ne zaman girilir?

Doğal güzellikleri ve 100’e yakın Mavi Bayrak ödüllü plajı ile Muğla, ülkemizin en gözde tatil noktalarından biridir. Her yıl nisan ayı başı ve ağustos ayı sonlarına kadar dolup taşan bu plajlara yerli ve yabancı yüzbinlerce turist akın etmektedir.

Eylülde izmir hava nasıl olur?

İzmir ‘de Eylül ayının ilk yarısı yüksek sıcaklıklarda geçer. Özellikle ayın 15’inden sonra sıcaklık ortalaması düşer. Bu tarihten sonra günlük en yüksek sıcaklık 23, 24 derece civarlarında olur. Eylül ayının birkaç günü yüksek yağış oranı vardır.

You might be interested:  Istanbul Havalimanı'na Yakın Nerede Oturulur?(Çözülmüş)

Eylül ayında tatile nereye gidilir?

Eylül Ayı İçin Yurt İçi Balayı Rotaları

  1. Antalya’da Balayı Tabii ki Türkiye’de balayı tatili için gidilebilecek yerler düşünüldüğünde Akdeniz’in incisi Antalya ilk sırada yer alıyor.
  2. Marmaris’te Balayı
  3. 3. Bozcaada’da Balayı
  4. Kuşadası’nda Balayı
  5. 5. Fethiye’de Balayı

Ekim ayında Türkiye’de nerede denize girilir?

Ekim ayında denize girilecek yerler için ilk önerimiz, Antalya’nın saklı cenneti konumundaki Adrasan. Burası el değmemiş nefis doğası ve tertemiz denizi ile gezginlerin uğrak noktaları arasında yer alıyor. Bölge SİT alanı olduğu için bozulmamış bir dokuya ve eşsiz bir habitata sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *