Fatihten Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Metro hattı hizmete girdikten sonra Fatih’ten İstanbul Havalimanı‘na metro ile gitmek için önce Yenikapı’dan Taksim metrosu ile Gayrettepe’ye gidip, bu durakta İstanbul Havalimanı metro hattına aktarma yaparak Fatih’ten İstanbul Havalimanı‘na metro ile gidilebilecek.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Güneşliden Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Istanbul havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Yolcuların İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan ulaşımları İBB Otobüs A.Ş. tarafından işletilen belediye toplu taşıma otobüsleri ve HAVAİST otobüsleri, taksi, özel transfer ve araç kiralama ile yapılmaktadır. Tüm bu ulaşım alternatifleri ile İstanbul ‘un farklı noktalarına gidebilmek mümkündür.

You might be interested:  Ankara Botanik Park Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Şirinevler yeni havalimanı kaç dakika?

Şirinevler İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 70 dakika (1 saat 10 dakika ) sürüyor.

Havaist Öğrenci indirimi var mı?

Araçlarımızı, Türkiye’de öğrenim gören öğrenciler indirimli kullanabilirler.

Beşiktaş yeni havalimanı kaç dakika?

Beşiktaş ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 75 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Istanbul havalimanına hangi köprüden gidilir?

Bu şekilde hem TEM’den hem de E5’den bağlanabiliyorsunuz. İstanbul Havalimanı ‘na ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden Kuzey Marmara Otoyolu aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Halkalı’dan İstanbul Havalimanı kaç saat?

Halkalı ile İstanbul Havaalanı arası mesafe yaklaşık olarak 45 km dir. Halkalı ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi: 90 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Istanbul Havalimanı’ndan nerelere servis var?

İETT

  • İETT H-1 Mahmutbey Metro,
  • İETT H-2 Mecidiyeköy,
  • İETT H-3 Halkalı,
  • İETT H-6 Yunus Emre Mah. Arnavutköy,
  • ​İETT H-8 Hacıosman/Sarıyer.
  • İETT H-9 Cevizlibağ – Otogar.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Bodrum Kat Satışı Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Istanbul yeni Havalimanindan Bagcilara nasil gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Ankara yönünde O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip ardından Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek İSTOÇ/Mahmutbey’e gidin. Mahmutbey kavşağında Bağcılar tabelalarını takip ederek yaklaşık 35 dakikalık bir yolculukla Bağcılar’a ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *