Fethiye Araba Pazarı Hangi Gün?(Çözüm bulundu)

Fethiyede araba pazarı hangi gün?

Karaçulha mahalle muhtarı Mustafa Gizli Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkür ederek ‘Bu 2. el pazarımız her Çarşamba saat 10:00’da açılıp gece 22:00’de kapanacaktır.

Kemalpaşa araba pazarı hangi gün 2021?

05 Haziran 2021 Cumartesi ve her Cumartesi günü tekrar hizmetinizdeyiz.

Fethiye Patlangıç pazarı hangi gün?

Fethiye Sabit Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, yaptığı açıklamada “Perşembe Günü Patlangıç Çalıca, Çiftlik; Cuma günü Fethiye, Günlükbaşı, Çamköy, Göcek pazarları kurulacak.

Ankara oto pazarı nerede 2021?

Karacaören TOKİ Konutları arkasında bulunan pazar yeri Altındağ ilçesine bağlıdır. Açık adresi Karacaören 1564 cadde üzerinde bulunuyor. 441 nolu EGO otobosü Hukukçular Sitesi Durağının hemen önünde.

Fethiye Çalıca ikinci el pazarı ne zaman?

Her hafta Çarşamba günleri Çalıca kapalı Pazaryerinde kurulan ikinci el pazarı bu haftada yoğun ilgi görüyor..

Fethiye ikinci el pazarı ne zaman?

Fethiye Belediyesi tarafından her ayın ilk çarşamba günü kurulan ikinci el ürünler pazarına ilgi her geçen ay artıyor.

Izmir araba pazarı hangi gün 2021?

05 Haziran 2021 Cumartesi ve her Cumartesi günü tekrar hizmetinizdeyiz.

Kemalpaşa oto pazarı ne zaman?

1998 yılında kurulan Kemalpaşa ‘daki İzmir Birleşik Oto Pazarı sadece pazar günleri 07.30 ile 19.00 arası açık.

You might be interested:  Ritim Istanbul Hangi Metro Durağında?(Çözüm bulundu)

Kırıkkale’de oto pazarı kuruluyor mu?

Oto pazarı yeniden kurulmaya başlandı Koronavirüsle mücadele kapsamında bir süre kurulmasına ara verilen Kırıkkale oto pazarı, İl Hıfzıssıhha Kurulu Meclisinin kararı ile yeniden kurulmaya başlandı. Pandemi dolayısıyla bir süredir kurulamayan Kırıkkale oto pazarı alınan karar doğrultusunda yeniden kurulmaya başladı.

Datça pazarı hangi gün?

Her ayın son pazar günü kurulan bit pazarı, çocukluk ve gençlik yıllarında kullandıkları eşyalarla yeniden karşılaşıp anılarını tazelemek isteyenlerin uğrak yeri.

Fethiye Çiftlik pazarı hangi gün?

Fethiye ‘de Salı ve Cuma pazarı birlikte açılacak. Giysi pazarının olduğu yere Cuma pazarcıları yerleşecek. Kapalı olan yere Salı pazarı yerleşecek. Perşembe pazarı, Cumartesi pazarı, Çalıca pazarı, Karagedik pazarı, Çiftlik pazarı ve diğer tüm pazarlarımız cumartesi günü faaliyet gösterecek.

Fethiye Göcek pazarı hangi gün?

Göcek ‘in mükemmel konumu, civarda kurulan pazarlara da rahatlıkla ulaşmanıza olanak tanıyor. Pazartesi günleri Köyceğiz’de, Salı günleri Fethiye ‘de, Perşembe günleri Muğla’da, Cuma günleri Ortaca’da ve Cumartesi günleri Dalyan’da kurulan yerel pazarları ziyaret edebilirsiniz.

Ankara oto pazarı hangi gün?

Ankara ‘daki oto pazarları içinde en büyüğü ve en çok ün kazanan araba pazarı Yenimahalle Pazarı ‘dır. Her türlü araç alınır satılır. Pazar günü kurulmaktadır.

Ankara oto pazarı nereye açıldı?

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Kahramankazan’da 100 bin metrekarelik alanda, bin araç kapasiteli ikinci el oto pazarı yapımına başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *