Fethiye Çalış Pazarı Hangi Gün?(En iyi çözüm)

Hem Salı hem de Cuma günleri merkezde stadyumun önünde, akarsuyun yanıbaşında kuruluyor. Yeri merkezi, büyük ve yeterli, rahat gezebiliyorsunuz. Salı günleri kıyafet ve yazlık eşyalar başta olmak üzere herşey bulunabildiği, büyük bir pazar kuruluyor.

Fethiye ikinci el pazarı ne zaman?

Fethiye Belediyesi tarafından her ayın ilk çarşamba günü kurulan ikinci el ürünler pazarına ilgi her geçen ay artıyor.

Fethiye Çiftlik pazarı hangi gün?

Fethiye ‘de Salı ve Cuma pazarı birlikte açılacak. Giysi pazarının olduğu yere Cuma pazarcıları yerleşecek. Kapalı olan yere Salı pazarı yerleşecek. Perşembe pazarı, Cumartesi pazarı, Çalıca pazarı, Karagedik pazarı, Çiftlik pazarı ve diğer tüm pazarlarımız cumartesi günü faaliyet gösterecek.

Göcek pazarı hangi gün?

Göcek ‘e Yakın Kurulan Pazarlar Pazartesi günleri Köyceğiz’de, Salı günleri Fethiye’de, Perşembe günleri Muğla’da, Cuma günleri Ortaca’da ve Cumartesi günleri Dalyan’da kurulan yerel pazarları ziyaret edebilirsiniz.

Datça pazarı hangi gün?

Her ayın son pazar günü kurulan bit pazarı, çocukluk ve gençlik yıllarında kullandıkları eşyalarla yeniden karşılaşıp anılarını tazelemek isteyenlerin uğrak yeri.

Fethiye Patlangıç pazarı hangi gün?

Fethiye Sabit Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, yaptığı açıklamada “Perşembe Günü Patlangıç Çalıca, Çiftlik; Cuma günü Fethiye, Günlükbaşı, Çamköy, Göcek pazarları kurulacak.

You might be interested:  Istanbul Kart Nerede Geçerli?(Soru)

Fethiye Cumartesi pazarı hangi gün kuruluyor?

Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında kurulacak pazarlarda sadece yaş sebze meyve ile fide satılabilecek.

Muğla Kötekli pazarı hangi gün?

Coronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Düğerek ve Kötekli Mahallerinde Cumartesi günü kurulan Halk Pazarı Cuma günü, Sosyo-kültürel alanda kurulan pazar ise Pazartesi kurulacak.

Kızkalesi pazarı hangi gün?

Erdemli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, hafta sonu sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle Cumartesi günü kurulamayan Alata pazarının Cuma günü, Pazar günleri kurulan Kızkalesi pazarının ise Çarşamba günleri aynı yerde kurulacağı bildirildi.

Milas semt pazarı hangi gün?

Yapılan düzenlemeye göre ilçemizde kurulan semt pazarları bu hafta sadece Çarşamba ve Perşembe günleri kurulacak.

Taraklı pazarı ne zaman?

Dalından yeni koparılmış sebze ve meyveler Taraklı ‘da kurulan pazar sayesinde sofralara geliyor. Özellikle Cuma günleri kurulan pazarda; sebze ve meyveler toplandığı gün ya da toplandıktan en geç bir gün sonra tüketiciye sunuluyor.

Datça sosyete pazarı hangi gün?

Her ayın ilk üç pazarı; Datça Limani Restaurant bahçesinde, saat 10:00-17:00 arası Datça Sosyete Pazarı açılmakta.

Datça Palamutbükü pazarı hangi gün?

Palamutbükü ‘nde pazartesi ile perşembe günleri içerisinde kurulmuş olan yöresel pazarı ziyaret ederek organik olan ve doğal nitelikli ürünlerden satın alma imkanı bulunmaktadır.

Datça pazarından ne alınır?

Haftanın belli günlerinde kurulan semt pazarlarında taze meyve ve sebze bulabilir, meşhur Datça balığı satın alabilirsiniz. Kuru veya taze şifalı otlar bulabilirsiniz. Bunların dışında Datça ‘ya özgü ve yöre halkının el emeği olan iğne oyalarını, işli örtüleri, ipek dokumaları satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *