Fethiye Den Kaş A Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Fethiye Kaş arası otobüsle kaç saat?

Fethiye – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 8 dakika sürmektedir. Fethiye – Kaş arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Fethiye – Kaş arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Varan Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat, Pamukkale Turizm, Batı Antalya Tur, Fethiye Seyahat, Kamil Koç firmalarıdır.

Fethiyeden kaşa nasil gidilir?

Dalaman Havalimanı’ndan kiralık araç veya özel transferle 2 saat 40 içinde Kaş’a ulaşılabilir. Havalimanından Havaş servisleri ile, Fethiye ‘ye gelip oradan Kaş’a hareket eden minibüslere binebilirsiniz. Fethiye’den sonra yaklaşık 110 km’lik bir yolculuktan sonra Kaş’a ulaşılıyor.

Istanbul Kaş yolu nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Kaş ‘a Ulaşım İstanbul ‘un Kaş ‘a yaklaşık uzaklığı 809 kilometredir. Hem Anadolu Yakası’ndan hem de Avrupa Yakası’ndan doğrudan otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yolculuk yaklaşık olarak 11 – 13 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca gün içerisinde oldukça sık sefer mevcuttur.

Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Antalya Kaş arası nereler gezilir?

Antalya – Kaş Arası Seyahat Ederken Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

  • Phaselis Antik Kenti. Phaselis Antik Kenti’nin M.Ö.
  • Patara Antik Kenti ve Patara Plajı Patara Antik Kenti’nin M.Ö 8’inci yüzyılda var olduğu düşünülüyor.
  • Olympos.
  • Myra Antik Kenti.
  • Aziz Nikolaos Kilisesi.
  • Simena Antik Kenti (Kaleköy)
You might be interested:  Şirinevlerden Istanbul Havalimanı Na Nasıl Gidilir?(Soru)

Antalya Fethiye arasi ne kadar?

Araba ile Fethiye ile Antalya arası mesafe Fethiye ve Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe arabayla yaklaşık 2 saat ve 23 dakika sürmektedir.

Fethiye Ölüdeniz arası kaç km?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat(30 dakika) kadar sürmektedir. Muğla Ölüdeniz arası ortalama 131 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Denizli Fethiye arası otobüsle kaç saat?

Denizli Fethiye arası otobüsle kaç saat? En kısa otobüs seyahati 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Bodrum’dan Fethiye’ye otobüs var mı?

Bodrum ve Fethiye arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Isparta Petrol ve Güney Akdeniz.

Istanbuldan kaşa hangi yoldan gidilir?

Karayolu ulaşım alternatifinde özel araç veya otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Özel araç ile İstanbul’dan Kaş ‘a yapılacak olan seyahatlerde, Gebze üzerinden çıkış yapılmalıdır. Toplamda 11 saat süren yolculuk sonrasında Kaş ‘a ulaşılabilmektedir. İki mesafe arası yaklaşık olarak 900 kilometredir.

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

Istanbul kaş kaç saat sürüyor?

ARABAYLA. İstanbul – Kaş arası 860 kilometre ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor.

Antalya Kaş arası otobüs kaç TL?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL ‘dir.

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA – KAŞ (Batı Antalya Tur) ANTALYA – KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *