Fethiye Den Marmaris E Nasıl Gidilir?(Soru)

Fethiye Marmaris arası otobüsle kaç saat?

Fethiye – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Fethiye Marmaris dolmuş nereden kalkıyor?

Fethiye – Marmaris otobüsleri, Fethiye Otogarı, Fethiye Otobüs Durağı veya Port terminalinden kalkacaktır. Marmaris şehrinde otobüsle veya Marmaris Otogarı terminalinde inebilirsiniz.

Fethiye Marmaris otobüs var mı?

Fethiye ve Marmaris arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Güney Akdeniz ve Mardin Dilmenler Seyahat.

Dalaman Fethiye arası otobüsle kaç saat?

Dalaman – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat sürmektedir.

Izmir Fethiye arası otobüs ile kaç saat?

İzmir Fethiye otobüs bileti ile ilgili sorular En kısa otobüs seyahati 4 saat 15 dakika sürmektedir. İzmir Fethiye arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir? İzmir ve Fethiye arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir.

Muğla Fethiye otobüsleri nereden kalkıyor?

Fethiye – Muğla otobüsleri, Fethiye Otogarı veya Port terminalinden kalkacaktır. Muğla şehrinde otobüsden Mugla Otogarı terminalinde inebilirsiniz.

Istanbuldan Muğla Fethiye ye nasıl gidilir?

İstanbul Fethiye arası otobüs seferleri ortalama olarak 15 saat sürmektedir. Bu yolculuk direk olarak Fethiye Otogarı’nda sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak 120 – 130 TL olan yolculuk ücretinin ardından ardından yaklaşık olarak 15 TL’lik taksi ücreti ile merkeze ulaşabilir ya da firmaların servisini kullanılabilir.

You might be interested:  Istanbul Kart Qr Ile Ödeme Nasil Yapılır?(Çözüm bulundu)

Fethiye otogardan merkeze nasıl gidilir?

Otogardan Fethiye ‘nin her yerine minibüs seferleri düzenlenmektedir. Sık aralıklarla kalkan bu minibüsleri kullanarak istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Ticari taksileri kullanarak ulaşımınızı gerçekleştirmeniz de mümkündür. Otogarda ya da merkezde araç kiralayarak da ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bodrum’dan Fethiye’ye otobüs var mı?

Bodrum ve Fethiye arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Isparta Petrol ve Güney Akdeniz.

Ortaca Fethiye kaç TL?

Ortaca Fethiye otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 170 TL ‘dir.

Muğla Fethiye arası kaç TL?

En ucuz bilet fiyatı 180 TL ‘dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *