Fethiye Hangi Havaalanı Yakın?(Çözüm bulundu)

Fethiye‘ye havayolu ile ulaşım Muğla’nın iki havalimanından birisi olan Dalaman Havalimanı ile yapılmaktadır. Havalimanı ile Fethiye şehir merkezi arası 45 kilometredir. Havalimanı önünde bulunan araç kiralama şirketlerinden araç kiralayıp 45 dakika süren yolculukla şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Fethiye’ye gitmek için hangi havaalanı?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır.

Fethiye’ye en yakın havalimanı neresi?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

Dalaman havalimanından Fethiye’ye nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ‘ndan kalkan HAVAŞ servislerini direkt Fethiye merkeze gitmek için kullanabilirsiniz. Havataş ile Dalaman Fethiye arası ulaşım 90 dakika sürer ve ücreti 17.5 Tl’dir.

Fethiye Ölüdenize hangi Havalimanı yakın?

Eğer otobüs ile Ölüdeniz’e gelmek isterseniz bugün pek çok büyükşehirden Fethiye ‘ye otobüs seferleri mevcut. Fethiye ‘ye geldikten sonra şehir içi ulaşımı kullanarak ya da taksi ile yaklaşık 15 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Eğer havayolu ile gelmek isterseniz, bölgeye en yakın havaalanı Dalaman Havalimanı ‘dır.

You might be interested:  Yataklı Sinema Salonu Istanbul Nerede?(Mükemmel cevap)

Fethiye’ye nasıl gidilir uçak?

Fethiye ‘ ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Istanbul’dan Fethiye’ye uçakla nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Fethiye merkezine 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın her günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1 saat 15 dakikalık direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Fethiye merkez Dalaman Havaalanı kaç km?

Dalaman ve Fethiye arasındaki mesafe 44 km oluyor. Konforlu transfer araçlarımızla Dalaman merkezinden gerçekleştirdiğimiz hizmet ise en fazla 45 dk sürüyor. Bu hizmeti Dalaman havalimanından almak isteyenler için belirttiğimiz süre ise 57 dakika oluyor.

Fethiye Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya – Fethiye arası uçuş mesafesi toplam 145 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 40 dakika sürüyor.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Marmaris Transfer; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün.

Dalaman Fethiye Havaş ne kadar?

Dalaman Havalimanı ile Fethiye şehir merkezi arası 50 km’dir Havaş otobüsleri ile Dalaman Havalimanı Fethiye arası yolculuk süresi yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Havaş Bilet ücreti 23 TL’dir.

Dalaman Ölüdeniz arası kaç km?

Hava yolunu tercih ederseniz en yakın havalimanı 55 km uzaklıktaki Dalaman Havalimanı ‘dır. Fethiye Ölüdeniz arası 14 km olup Fethiye’den Ölüdeniz ‘e düzenli ulaşım imkanları bulunmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Samsun Yolunda Nerede Yemek Yenir?

Dalaman havaalanindan Oludenize nasil gidilir?

Dalaman Havaalanı ile Ölüdeniz arasında yaklaşık 55 kilometrelik (Ortalama 1 saat) bir mesafe bulunmaktadır. İstanbul ve Ankara’dan direkt uçak seferleri ile ulaşılabilen Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye haftanın her günü hizmet veren Havaş otobüsleriyle ile rahatlıkla gidebilirsiniz.

Istanbuldan Muğla Fethiye ye nasıl gidilir?

İstanbul Fethiye arası otobüs seferleri ortalama olarak 15 saat sürmektedir. Bu yolculuk direk olarak Fethiye Otogarı’nda sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak 120 – 130 TL olan yolculuk ücretinin ardından ardından yaklaşık olarak 15 TL’lik taksi ücreti ile merkeze ulaşabilir ya da firmaların servisini kullanılabilir.

Ölüdenize uçakla nasıl gidilir?

Ölüdeniz’e uçakla gelmek isteyenler için Ölü denize en yakin havaalani 60 km.’lik mesafede bulunan Dalaman Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanıp gelebilirsiniz.

Fethiye merkezden Kelebekler Vadisi’ne nasıl gidilir?

Kelebekler Vadisi ‘ne ulaşmak için öncelikle Fethiye Ölüdeniz’e gelmeniz ardından, Ölüdeniz’den kalkan teknelere binmeniz gerekmektedir. Bu tekne sizi 20 TL karşılığında Ölüdeniz’den alıp Kelebekler Vadisi ‘ne direk olarak götürüyor. Yaklaşık 25-30 dakikada vadiye varabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *