Fethiye Kadınlar Plajı Nerede?(Doğru cevap)

Fethiyede kadınlar plajı var mı?

Fethiye ‘de Bayanlar Plajı Olan Otel Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Fethiye’de denize nerede girilir?

Fethiye Denize Girilecek Yerler, Fethiye Plajları

 • 1) Çalış Plajı, Merkez.
 • 2) Belcekız (Belceğiz) Plajı, Ölüdeniz.
 • 3) Kumburnu Halk Plajı, Ölüdeniz.
 • 4) Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz.
 • 5) Kıdrak Koyu Plajı, Ölüdeniz.
 • 6) Kabak (Gemile) Koyu Plajı, Uzunyurt.
 • 7) Kuleli Koyu Plajı, Keçiler.
 • 8) İnlice Halk Plajı, Göcek.

Kuleli koyuna nasıl gidilir?

Araç ile gelecek olanların iskele yolundan Karagözler istikametine doğru ilerlemeleri gerekir. Tatil köyünü geçtikten yaklaşık 3 kilometre sonra sağ tarafta Kuleli Koyu Plajı tabelası ile karşılaşacaksınız. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler şehir merkezinden kalkan dolmuşlara binerek buraya ulaşabilirler.

Bodrumda kadinlar plajı var mi?

Bodrum ‘da deniz geç ısınıp geç soğuduğu için yılın 10 ayı denize girilebiliyor. Halk plajlarının hepsi karışık kullanıma açık, yani Bodrum ‘da sadece kadınlara özel bir halk plajı bulunmuyor. Ancak, tesettürlü mayo ile girebileceğiniz plajlarda ailece Bodrum ‘un muhteşem denizinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Balıkesir kadınlar plajı var mı?

Marmara Kadınlar Plajı, Balıkesir Marmara ilçesinde bulunmaktadır. Avşa Adası’nın bozulmamış, doğallığını koruyan en güzel plajlarından biridir.

You might be interested:  Istanbul Çapa Diş Nereye Taşındı?(Çözünme)

Fethiye’nin en güzel plajı neresi?

Ölüdeniz Plajı Fethiye ‘ nin en güzel plajlarından olan Ölüdeniz’in güzelliğine hayran kalacağınıza eminiz. Ölüdeniz, fırtınalı günlerde bile durgun sularıyla biliniyor. 2006 yılında dünyanın en güzel plajı ünvanını da alan Ölüdeniz kıyısında yürüyüşe çıkmadan dönmeyin.

Fethiye Ölüdeniz plajı nasıl?

Ölüdeniz Plajı kumsalı ortalama 3 kilometre uzunluğundadır. Ölüdeniz Plajı kumsalının zemini kum, çakıl ve taşlardan oluşmaktadır. Altın sarısı kumları ince tanelidir. Plajın su içinde kalan kısmında ise zemin çakıl ve taşlardan oluşmaktadır.

Ölüdeniz plajı ücretli mi?

Burası, ücretsiz olup genelde denizi dalgalı olabiliyor. Sahil boyunca sıralanmış teknelerle saatlik veya sabahtan akşama kadar süren Ölüdeniz tekne turları bulunmakta. Kumburnu Plajı, Ölüdeniz Tabiat Parkı içerisinde bulunduğundan tabiat parkına girişte ödediğiniz ücret haricinde bir giriş ücreti ödemiyorsunuz.

Göcekte hangi koylara gidilir?

Göcek ‘in Muhteşem Koyları

 • Kleopatra Koyu.
 • Ekincik Koyu.
 • Sarsala Koyu.
 • Yassıca Adaları
 • Bedri Rahmi Koyu.
 • Tersane Adası
 • Göbün Koyu.
 • Kille Koyu.

Boncuklu koyuna nasıl gidilir?

Ulaşım: Fethiye’nin batısında yer alan ve merkeze 4 kilometre uzaklıkta olan koya ulaşım varsa özel aracınızı ile yoksa da merkezden kalkan dolmuş veya limandan kalkan tekne turları ile sağlanmaktadır. Araç ile gelecek olanlar, karagözler, tersane, letonya yolunu izleyerek ortalama 10 dakikada buraya ulaşabilirler.

Kabak Koyu deniz nasıl?

Kabak Plajı, Kabak Koyu olarak da anılan koyun kıyısında yer alan 200 metre uzunluğunda bir kumsal. Plaj, cam gibi turkuaz denizin keyfini çıkarmak için muhteşem bir yer. İnce taneli kum ve iri çakıl taşlarıyla kaplı Kabak Plajının denizi her daim dalgalı ve bembeyaz köpüklü.

Marmara Adası kadınlar plajı var mı?

Oldukça sakin ve korunaklı bir kumsala, denize sahip olan beldede, havuzlu konaklama seçeneği bulmak mümkün. Saraylar Plajı: Marmara Adası ‘nın mermeriyle ünlü noktası Saraylar’da Abroz Plajı ve Kadınlar Plajı olarak iki ayrı kumsal bulunuyor.

You might be interested:  Istanbul Alibeyköy Otogarı Nerede?

Beykoz kadınlar plajı hangi günler?

Sağlık Bakanlığı’nın kademeli normalleşme tedbirlerine uygun açılan plaj, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet veriyor. Ziyaretçiler cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise alandan ortak yararlanabiliyor. Kadınlara özel günlerde tesislerde çalışan personel de kadınlardan oluşuyor.

Marmariste kadınlar plajı var mı?

Marmaris’te bulunan ve daha önce ‘dünyanın en iyi alkolsüz oteli’ seçilen Angel’s Marmaris Otel’de sadece kadınlar için ayrılmış Saklı Deniz isimli, deniz suyundan oluşan özel bir plaj var. Belediyenin MHP’li olduğu Kocaeli Kandıra’daki Miço Koyu’nda, 2016 yazında açılan kadınlar plajı, 81 dönümden oluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *