Istanbul Akçay En Kısa Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Istanbul Akçay feribot kaç saat?

İstanbul Bandırma Üzerinden Feribotla Akçay ‘a Nasıl Gidilir? İstanbul ‘dan, Bandırma teribotlarını tercih ederek yaklaşık 1 saat 45 dakikada Bandırma’ya ulaşabilirsiniz. Bandırma’dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir’e, Balıkesir’den, Edremit’e, Edremit’ten, Akçay ‘a varabiliyorsunuz.

Istanbul Akçay arası kaç km Çanakkale üzerinden?

İstanbul Tekirdağ Çanakkale Yolu Üzerinden Akçay ‘a Nasıl Gidilir? İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu-Altınoluk- Akçay güzergahı takip edilmeli. Bu yol yaklaşık 450 km.

Istanbul Akçay Nasıl Gidilir?

İstanbul ‘dan Akçay’a ulaşım için üçüncü alternatif Bandırma feribotunu kullanmak. İstanbul -Bandırma feribotla 1 saat 45 dakika sürüyor. Bandırma’ya geçtikten sonra Susurluk yolunu takip ederek Balıkesir’e, Balıkesir’den de Edremit üzerinden Akçay’a ulaşılıyor.

Balıkesir Havaalanından akçaya nasıl gidilir?

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan Akçay’a Nasıl Gidilir? / Akçay’a Uçak ile Ulaşım. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ile Akçay arası yaklaşık 15 km’dir. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanarak veya taksi ile Akçay’a yaklaşık 20 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Istanbul’dan Balıkesir’e feribot var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir.

You might be interested:  Istanbul Çapa Diş Nereye Taşındı?(Çözünme)

Istanbul Ayvalık feribot var mı?

İstanbul – Bandırma Üzerinden Ayvalık ‘a feribotla (35 TL) gidebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasından 5.5 saat, Avrupa yakasından 5 saat sürüyor.

Balıkesir Çanakkale arası kaç kilometre?

Balıkesir – Çanakkale arası karayolu ile 210 km ‘dir.

Istanbul çanakkale kaç km nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa Yakası – Çanakkale arası Araba ile Ulaşım Avrupa yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 5 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 330 km ‘ dir.

Istanbul bursa üzerinden Akçay kaç km?

İstanbul – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay yol güzergahı yaklaşık 492 km.

Istanbul Balıkesir vapurla kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul ‘dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

Akçaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

İstanbul – Akçay arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Varan Turizm, Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Çanakkale Truva Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.

Akçay hangi ilimize bağlı?

Edremit – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit’e 9 km. mesafede bulunan Akçay ‘ın kuzeyini Kazdağları İda, güneyini ise Ege Denizi (Edremit Körfezi) çevreliyor. KAÇ KM, NASIL GİDİLİR? Akçay, Kazdağları’nın yemyeşil doğası ile Ege Denizi ‘nin mavi sularının birbirine karıştığı huzur dolu bir tatil beldesi.

Akçay Altınkum mahallesi nerede?

Balıkesir ilinde yer almakta olup, Akçay semtinde bulunan Altınkum Mh. Edremit ilçesine bağlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *