Istanbul Alibeyköy Otogarı Nerede?

Istanbul Alibeyköy Otogar hangi yakada?

Alibeyköy Otogarı, İstanbul’un Avrupa Yakası ‘nda bulunan otogarlarından biridir. Esenler Otogarı ‘nı tercih etmeyen yolcular, farklı şehirlere seyahat etmek için burayı kullanmaktadırlar.

Alibeyköy Otogar hangi semtte?

Alibeyköy Cep Otogarı 41.088020 enlem ve 28.944330 boylamda yer almaktadır. Eyüp ilçesine bağlıdır. Alibeyköy Cep Otogarı haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Alibeyköy Cep Otogarı posta kodu 34060.

Alibeyköy otogara hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Alibeyköy Cep Otogarı yakınından geçiyor: 47A, 47F, 47L, 48A, 49Z.

Alibeyköy Cep Otogarı ne zaman açılacak?

Esenler Otogarı ‘nın yetersiz kalmasından dolayı kurulması planlanan 5 cep otogarından birisi olan Alibeyköy Cep Otogarı, İBB’nin iştirak Şirketi İSPARK tarafından yaklaşık 64 dönüm alan üzerinde kurulmuş ve Ocak 1 Ocak 2014 yılında hizmete açılmıştır.

Istanbul Avrupa yakasında kaç tane otogar var?

İstanbul Anadolu Yakası otogar sayısı ile Avrupa Yakası otogar sayısı verilerini ayrı ayrı ele almak gerekirse; Anadolu Yakası ‘nda toplam 5, Avrupa Yakası ‘nda ise toplam 3 otogar bulunmaktadır (Anadolu yakası otogar sayısına Gebze Otogarı dahildir.).

Istanbul Avrupa yakasında hangi otogar var?

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul ‘un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

You might be interested:  Istanbul Dan Bursa Ya Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Alibeyköy Cep Otogarı ne demek?

ispark tarafından açılan, şehirlerarası yolu otobüslerinin yolcu indirip/bindirdiği yeni otogar. ispark, benzer otogarları farklı yerlere de açmayı planlamakta imiş.

Alibeyköy metrosu Otogara yakın mı?

Metro ile Alibeyköy Cep Otogarı’na Ulaşım Kolaylığı Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattı güzergâhında bulunan Alibeyköy istasyonu kullanan yolcular, yürüme mesafesinde olan otogara kısa zamanda ulaşabiliyorlar.

Esenler Otogar hangi otobüs gidiyor?

OTOBÜS İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM 33M, 760, 41AT,110, 830, 280, 910, 750 numaralı otobüslere binerek Esenler Otogar’a gidebilirsiniz.

49Z nereye gidiyor?

49Z otobüs hattının ilk durağı Yeşilpınar olup son durağı Zincirlikuyu Metrobüs / Levent Yönü durağıdır. 49Z (Yeşilpınar‎→Zincirlikuyu Metrobüs / Levent Yönü), her gün çalışıyor.

Alibeyköy Cep Otogarı hangi firmalar var?

Alibeyköy Cep Otogarı Otobüs Firmaları

  • Ali Osman Ulusoy.
  • Anadolu Ulaşım.
  • Anntalya Net Seyahat.
  • As Adana.
  • ATS Turizm.
  • Bafra Express.
  • Buzlu Turizm.
  • CSR Seyahat.

Cep Otogarı ne demek?

Esenler’deki gibi çok çok büyük otobüs terminalleri yerine, kısa duraklamalar ve yolcu alımları için yapılan, daha mütevazi boyutlu otogarlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *