Istanbul Altın Fuarı Ne Zaman?(Çözülmüş)

Bir Bakışta Istanbul Jewelry Show Dünyanın en büyük beş mücevher fuarından biri olan ve Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas uluslararası mücevher fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24 – 27 Mart 2022 tarihlerinde 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

2021 Altın fuarı ne zaman?

İstanbul Jewelry Show Ekibinden ÖNEMLİ DUYURU: Fuarımız 7-10 Ekim 2021 ‘de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Altın fuarı 2022 ne zaman?

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Istanbul Altın Fuarı nerede?

Bir Bakışta Istanbul Jewelry Show Dünyanın en büyük beş mücevher fuarından biri olan ve Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas uluslararası mücevher fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24 – 27 Mart 2022 tarihlerinde 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Aysaf 2021 ne zaman?

AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 2021 (02-05 Haziran 2021 )

Ucuz altın çadırı nerede?

Altın ve pırlanta fırsat günleri. İşte detaylar Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde bulunuyor. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na Marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Atasay Çadır Günleri 2021 nerede?

Atasay indirim çadırı 2021 tarihleri… Atasay indirim günleri ne zaman başlıyor? 21-24 Ekim tarihleri arasında 4 gün sürecek indirim günleri, Yenibosna’daki Merkez çadırın yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de geçerli olacak.

You might be interested:  Kuduz Aşısı Nerede Yapılır Ankara?(Çözülmüş)

Istanbul ayakkabı fuarı 2021 ne zaman?

Yaşanılan pandemi sürecinde değişen tedarik zincirindeki dengeler neticesinde küresel ticaretin ‘Green Line’ı ilan edilen İstanbul ‘da, İstanbul Fuar Merkezi’nde 1-4 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 64. AYMOD- Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ziyaretçi rekoru kıracak.

Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı ne zaman?

66. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı – AYSAF kapılarını, İstanbul Fuar Merkezi’nde, 1-4 Haziran 2022 tarihlerinde ziyaretçilere açıyor. Ayakkabı yan sanayine dair her türlü ürün, teknoloji ve makinaya ev sahipliği yapacak fuar, yerli ve yabancı binlerce sektör profesyonelini misafir edecek.

Ayakkabı Fuarı 2021 nerede?

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 4 gün süren fuar binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yaptı. Ayakkabı sektörüne yön veren 1.000’in üzerinde markanın ürünlerini tanıttığı fuarda, Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan ABD ve Avrupa’ya kadar 52 ülkeden alım heyetleri ağırlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *