Istanbul Anadolu Yakası Otobüs Terminali Nerede?(Çözülmüş)

Istanbul anadolu yakasında hangi otogar var?

Harem Otogarı, İstanbul ‘un Anadolu Yakası ‘nda bulunan otogardır. İstanbul ile farklı şehirler arasında seyahat etmek isteyen ve Anadolu Yakası ‘nda bulunan herkes buradan hareket eder. Otobüsle seyahat ederken otogar ile ilçeler arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Istanbul otobüs terminali hangi semtte?

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul ‘un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

Istanbulda kaç tane terminal var?

Dolayısıyla İstanbul, Türkiye’de en çok otogar bulunduran şehir olup, farklı konumlarda 8 adet büyük otogara sahiptir.

Istanbulda nerelerde otogar var?

Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan şehri olarak aynı zamanda karayolu ulaşımının da merkezi kabul edilen İstanbul ‘da üç tane otogar bulunur:

  • İstanbul Harem Otogarı
  • İstanbul Esenler Otogarı
  • İstanbul Alibeyköy Otogarı

Istanbul Üsküdar hangi Otogara yakın?

Harem otogarı, İstanbul ‘un Üsküdar ilçesinde yer alır.

Istanbul Alibeyköy Otogar hangi yakada?

Alibeyköy Otogarı, İstanbul’un Avrupa Yakası ‘nda bulunan otogarlarından biridir. Esenler Otogarı ‘nı tercih etmeyen yolcular, farklı şehirlere seyahat etmek için burayı kullanmaktadırlar.

You might be interested:  Istanbul Aydın Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Nerede?(Çözüm bulundu)

Esenler Otogar hangi semtte?

Esenler Otogarı Haritası Semt/ Mahalle olarak Altıntepsi Mh. ve Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. Esenler Otogarı haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Esenler Otogarı posta kodu 34035. Esenler Otogarı GPS koordinatları 41° 2´ 24.6912″ ve 28° 53´ 40.3620″.

Esenler Otogar’dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

Esenler Otogarı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Istanbul Dudullu Otogar hangi yakada?

Ataşehir Dudullu Terminali’na Nasıl Ulaşılır? Ataşehir Otogarı, İstanbul ‘un Anadolu Yakası ‘nda bulunan otogarlarından biridir. Anadolu Yakası ‘nda oturan ya da İstanbul ‘un bu yakasına seyahat eden pek çok kişinin hareket noktası burasıdır.

Eskişehir otogara hangi otobüs gider?

999S, Merkez bölgesinde bulunan Eskişehir Otogar konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Dünyanın en büyük otogarı nerede?

Karayolu taşımacılığımızın kalbi olacak İstanbul Ferhatpaşa’da yapılan dünyanın en büyük otogarında, bir perondan 6 otobüs kalkabilecek. İnşaatın tamamlanmak üzere olduğu bu dev tesis bittiğinde grafikteki gibi minyatür bir kent olacak.

Ankara Otogar hangi ilçede?

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali 39.918312 enlem ve 32.812824 boylamda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali posta kodu 06560.

Istanbul havalimanı Esenler Otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *