Istanbul Arel Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Nerede?(En iyi çözüm)

Arel Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu nerede?

Sefaköy Yerleşkesi. Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmaktadır.

Arel Üniversitesi Sefaköy kampüsünde hangi bölümler var?

Meslek Yüksekokulu

 • Adalet.
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Aşçılık.
 • Anestezi.
 • Bankacılık ve Sigortacılık.
 • Basım ve Yayın Teknolojileri.
 • Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon.
 • Bilgisayar Programcılığı

Arel Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu nerede?

İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 2009 yılında Kemal Gözükara Yerleşkesinde eğitim öğretim faaliyetlerine başlamış olup, 2019 yılından Cevizlibağ Yerleşkesinde 2021 yılı itibari ile de İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü olarak faaliyetlerini

Meslek yüksekokullarında hangi bölümler var?

Meslek Yüksekokulları

 • Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü – Yaşlı Bakım Programı
 • Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü -Ameliyathane Hizmetleri Programı
 • Saç ve Bakım Hizmetleri Bölümü -Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı
 • Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
 • Dişçilik Hizmetleri Bölümü
 • Eczane Hizmetleri Bölümü

Arel Üniversitesi 2 yıllık bölümler Kampüsü nerede?

Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmakta ve toplam 21.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Sefaköy Yerleşkesi’nde 2 yıllık eğitim veren Meslek Yüksekokulu, Yüksek Lisans ve Doktora programlarının yer aldığı Enstitüler bulunmaktadır.

You might be interested:  Ankara Da Tren Garı Nerede?(Mükemmel cevap)

Arel Koleji kime ait?

Arel Koleji ‘nin sahibi ve Arel Üniversitesi’nin Mütevelli Heyet Başkanı Kemal Gözükara kimdir? Kemal Gözükara, 1945 yılında KAHRAMANMARAŞ’ın Elbistan ilçesi Eldelek Köyü’nde doğdu. Gözükara, öğretmen okulu sınavlarını kazanıp Adana Düziçi Öğretmen Okulu’nu bitirdi. Daha sonra Gazi Üniversitesi Fen Bölümü’nü bitirdi.

Istanbul Arel Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi nerede?

İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, üniversiteler, Türkoba Mah., Erguvan Sok., No:26/K, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

Tuzla’da bulunan üniversite hastanemiz dışında diğer hastanelerle gerçekleştirdiğimiz işbirliği protokolleri ile eğitimimiz sağlık sektörü ile iç içe yürümektedir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Maltepe Mh. Yılanlı Ayazma Cd. No:26, Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul – Yandex Haritalar.

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Türkiye, İstanbul, Küçükçekmece, İstasyon Mah., Halkalı İstasyon Cad., 2-4 – Yandex Haritalar.

Gelişim Üniversitesi’nde kaç tane meslek yüksek okulu vardır?

Yükseköğretimin, sürdürülebilir kalkınmanın en önemli aracı olduğunu savunan İGÜ, bugün ulusal ve uluslararası öğrencilerine; 6 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü kapsamında 76 lisans, 58 ön lisans gündüz programı, 34 ön lisans gece programı 32 tezli / 30 tezsiz lisansüstü

Istanbul Gelişim Üniversitesinde kaç tane meslek yüksek okulu var?

Üniversite; 4 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul ve 2 meslek yüksekokul ile 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı itibarıyla lisans eğitimine başladı.

IGÜ kaç tane meslek yüksek okulu var?

17/02/2011 tarih ve 6114 sayılı Kanunla “ İstanbul Gelişim Üniversitesi ” kurularak, 2021-2022 eğitim-öğretim yılında 6 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile eğitim-öğretim faaliyetini sürdürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *