Istanbul Avrupa Yakasından Çanakkale Ye Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul çanakkale hangi yoldan gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası’ndan Çanakkale ‘ye gitmek istiyorsanız, öncelikle İzmit ve ardından Bursa yolunu takip etmeniz gerekiyor. Bursa’dan sonra sırasıyla Karacabey ve Bandırma’ya ulaşacaksınız. Çanakkale merkeze ulaşmak için ise Biga ve Lapseki’yi takip etmeniz yeterli. Toplam yolculuğunuz yaklaşık 7 saat sürecek.

Istanbul’dan Çanakkale’ye deniz yoluyla nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale ‘ ye ulaşım mümkündür.

Tekirdağ Çanakkale arası feribotla kaç saat?

Tekirdağ – Çanakkale arası 171 km olup yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ – Çanakkale arası detaylı harita bilgisi için lütfen tıklayınız. Tekirdağdan sonra takip edilecek güzergah sırasıyla Şarköy – Bolayır – Gelibolu – ve Eceabat olacaktır.

Istanbul çanakkale feribot kaç saat sürer?

İstanbul ‘dan gelen misafirlerimiz Gelibolu Yarımadasından Çanakkale ‘ye geçmeleri için 2 alternatif bulunmaktadır. Bunlardan ilki Eceabat ilçesi ile Çanakkale arasındaki 24 saat çalışan araba alan GESTAŞ feribotlarıdır. Toplam geçiş süresi 25 dakikadır.

Istanbul çanakkale nasıl gidilir feribotla?

Şuan için bu tarz hizmet veren bir feribot maalesef bulunmamaktadır. Çanakkale’den feribot ile Eceabat’a geçip, sırayla Gelibolu, Keşan, Malkara, Tekirdağ üzerinden İstanbul ‘a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Otogardan Konyaaltına Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul Çanakkale Tekirdağ üzerinden kaç km?

İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı takip edilmeli. Bu yol güzergahı yaklaşık 423 km. Özel aracınızla gitmeyi tercih ediyorsanız; Tekirdağ – Çanakkale yolu trafiği daha az olmakla beraber manzarası da güzel olan bir yol.

Çanakkale istanbul arası nasıl gidilir?

İstanbul – Çanakkale arası Araba ve Hızlı Feribot ile Ulaşım Bandırma’dan D 200 ve E 90 karayollarını kullanarak Biga ve Lapseki üzerinden Çanakkale şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bandırma Çanakkale şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 166 km olup 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

Çanakkale Kilitbahir Feribot kaç dakika sürüyor?

Bireysel seyahatlerinizde otomobiliniz için en kısa ve hızlı geçiş hattı Çanakkale – Kilitbahir feribot hattıdır. Feribot yolculuğu 7-8 dk sürmektedir ve ücret olarak en uygun feribot hattıdır. 24 saat içerisinde gidiş dönüş indiriminden yararlanabilirsiniz. Eceabat – Kilitbahir arası yaklaşık 2-3 km mesafededir.

Çanakkale Gökçeada Feribot ne kadar sürer?

Araçla gelenler adaya sadece arabalı feribotlarla ulaşabilirler. Yolculuğun süresi hangi feribota denk geldiğinize göre değişiyor. Yebi feribot ile 1 saat 15, eskisi ile 1 saat 45 dakika sürüyor. Yaya gelenler Çanakkale ‘den deniz otobüsüne binerek de adaya ulaşabilirler.

Tekirdağ Çanakkale arası otobüsle kaç saat?

Tekirdağ – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Tekirdağ – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 4 dakika sürmektedir.

Istanbuldan Gelibolu’ya feribotla nasıl gidilir?

İstanbul -Silivri-Marmara Ereğlisi-Tekirdağ-Malkara-Keşan güzergâhını takip ettikten sonra Gelibolu ‘ya ulaşabilirsiniz. Gelibolu ‘ya Bursa ve Bandırma üzerinden gitmek isterseniz Biga’yı geçtikten sonra Lapseki’den arabalı vapura binip Gelibolu ‘ya ulaşabilirsiniz.

Istanbuldan feribotla nerelere gidilir?

İDO SEFERLERİ

  • Yenikapı – Bursa.
  • Yenikapı – Bandırma.
  • Yenikapı – Yalova.
  • Pendik – Yalova.
  • Kadıköy – Armutlu.
  • Bostancı – Avşa Adası
  • Bostancı – Marmara Adası
  • Kadıköy – Bursa.
You might be interested:  Mall Of Istanbul Kimin?(Soru)

Istanbul Balıkesir feribot nereden kalkıyor?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *