Istanbul Ayakkabı Fuarı Ne Zaman?

Yaşanılan pandemi sürecinde değişen tedarik zincirindeki dengeler neticesinde küresel ticaretin ‘Green Line’ı ilan edilen İstanbul‘da, Istanbul Fuar merkezinde 30 Haziran – 3 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 64. AYSAF – Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı ziyaretçi rekoru kıracak.

Ayakkabı Fuarı 2021 nerede?

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 4 gün süren fuar binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yaptı. Ayakkabı sektörüne yön veren 1.000’in üzerinde markanın ürünlerini tanıttığı fuarda, Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan ABD ve Avrupa’ya kadar 52 ülkeden alım heyetleri ağırlandı.

Istanbul ayakkabı fuarı nerede açıldı?

Kendi kulvarında Avrupa’nın üçüncü büyük fuarı olan 51. AYMOD, CNR EXPO Yeşilköy’de bugün başladı.

Aymod fuarı ne zaman?

Dünya ayakkabı sektörü AYMOD ‘da show yapacak Ayakkabı sektörünün en prestijli ve önemli firmalarının yeni ürünleri ile katılacağı, Türk ve dünya ayakkabı modasına yön veren AYMOD ‘un kapıları, 30 Eylül -3 Ekim 2020 tarihleri arasında global ticaretin merkezi CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 63. kez açılacak.

Ayakkabı Fuarı nerede açıldı?

CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen “51. İstanbul Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ” (AYMOD) bugün kapılarını açtı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Türkiye’de 51. kez fuar düzenleyen başka bir sektör yok.” dedi

Istanbul ayakkabı fuarı 2021 ne zaman?

Yaşanılan pandemi sürecinde değişen tedarik zincirindeki dengeler neticesinde küresel ticaretin ‘Green Line’ı ilan edilen İstanbul ‘da, İstanbul Fuar Merkezi’nde 1-4 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 64. AYMOD- Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ziyaretçi rekoru kıracak.

You might be interested:  Istanbul Kartımı Kaybettim Ne Yapmalıyım?(Mükemmel cevap)

Aysaf 2021 ne zaman?

AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 2021 (02-05 Haziran 2021 )

Istanbul Fuarı hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Yeşilköy Mh. ve Bakırköy ilçesine bağlıdır. İstanbul Fuar Merkezi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Fuar Merkezi posta kodu 34149.

Ayakkabı Fuarı nerede istanbul?

Ayakkabı yan sanayi sektörünün tüm bileşenlerini 63’üncü kez bir araya getirecek olan “AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı ”, 18 Kasım’da kapılarını açacak. Kendi alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan AYSAF, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Çanta Fuarı ne zaman?

Sektörün en görkemli buluşması Shoexpo İzmir her zaman olduğu gibi 2022’de de trendleri belirleyecek. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek üreticiler uluslararası alıcılar ile 16-19 Mart 2022’de Shoexpo İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı ‘nda buluşacak.

Antep ayakkabı fuarı ne zaman?

GAPSHOES YAZ – 32. Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı tarihleri arasında 06-09 Aralık tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Ayakkabı Fuarı nerede?

Dünya ayakkabı sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle organize

Micam fuarı ne zaman?

MICAM Deri Ayakkabı fuarı Milano ITALYA 20.02.2022-22.02.2022.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *