Istanbul Ayvalık En Kısa Nasıl Gidilir?(Soru)

Istanbul Ayvalık hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan gidecekler için Ayvalık yol tarifi şu şekildedir; öncelikle iki seçenek söz konusudur. Birinci seçenek Osmangazi Köprüsü’nden geçtikten sonra Bursa’ya varacaksınız. Bursa’dan Balıkesir yönüne doğru gittikten sonra Susurluk ve Burhaniye ayrımından sonra Edremit yolunu takip edip Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz.

Istanbul Ayvalık araçla nasıl gidilir?

Ayvalık ‘a denizyolu ile ulaşmak bir diğer seçenektir. İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık ‘a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Istanbul Ayvalık feribot var mı?

İstanbul – Bandırma Üzerinden Ayvalık ‘a feribotla (35 TL) gidebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasından 5.5 saat, Avrupa yakasından 5 saat sürüyor.

Istanbul Balıkesir Ayvalık arası kaç kilometre?

Mesafe açısından en fazla olan seçenek; İstanbul – İzmit – Bursa – Ayvalık güzergahı ve bu güzergah yaklaşık 520 kilometre.

Istanbul Cunda Adası arası kaç km?

Balıkesir – Cunda Adası arası yaklaşık 135 kilometre ve 2 saat kadar sürmektedir. İstanbul – Cunda Adası arası yaklaşık 525 kilometre ve 7 saat 45 dakika kadar sürmektedir. Ankara – Cunda Adası arası yaklaşık 680 kilometre ve 8 saat kadar sürmektedir.

You might be interested:  Bakırköyden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

Istanbuldan sarımsaklı’ya arabayla nasıl gidilir?

İstanbul’dan Sarımsaklı ‘ya aracınızla ulaşmak için iki alternatif daha bulunuyor: Uzun mesafeli olan; İstanbul > İzmit > Bursa > Balıkesir > Edremit > Ayvalık > Sarımsaklı istikameti. Bu mesafe yaklaşık 527 km. Kısa mesafeli olan ise: İstanbul > Tekirdağ > Çanakkale > Ayvalık > Sarımsaklı istikameti ve 482 km.

Istanbul Ayvalık Çanakkale üzerinden nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan yola çıkacaksanız Tekirdağ ve Çanakkale yolu üzerinden ya da İDO’ya ait feribotlar ile Ayvalık ‘a gelebilirsiniz. Yenikapı’dan Bandırma’ya yapılan seferlerle feribot ile deniz yolu üzerinden, daha sonra da karayolu ile Ayvalık ‘a devam edebilirsiniz.

Istanbul Ayvalık otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Ayvalık otobüs bileti 165,00 TL’dir.

Ayvalık merkeze nasıl gidilir?

Balıkesir merkeze geldikten sonra minibüs ya da şehir içi ulaşımla Ayvalık ‘a gidebilirsiniz. Balıkesir merkezden Ayvalık yaklaşık 2 saat sürüyor. Eğer hava yolu ile gelecekseniz Ayvalık ‘a ulaşmak için en yakın 48 km mesafede bulunan Edremit havaalanından ya da İzmir’den gelip ilçeye karayolu ile ulaşabilirsiniz.

Istanbul’dan Balıkesir’e feribot var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir.

Bandirma istanbul arabali feribot kac tl?

Yenikapı- Bandırma İDO Feribot Seferleri Sonbahar Tarifesi Fiyatları Bandırma Yenikapı-Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 76 TL ile 136 TL arasındadır.

Arabalı vapur kaç TL?

2022 ESKİHİSAR – TOPÇULAR FERİBOT ÜCRETİ 2021 senesinde 95 lira olan tek yön ücreti yeni tarife ile 145 liraya yükseldi. Aynı vapur hattında gidiş-dönüş ücretleri otomobil, minivan ve jip tarzı araçlar için 275 lira olarak açıklandı. Hattı kullanacak bir TIR ise tek yön için 365 lira ücret ödeyecek. 2

You might be interested:  Istanbul Aydın Üniversitesi Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Istanbul Ayvalık otobandan kaç km?

İstanbul ‘dan Ayvalık ‘a arabanızla 5 saatte gidebilirsiniz. Yaklaşık 433 KM olan bu yolda otoban ve köprüler de var.

Istanbul Balıkesir vapurla kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul ‘dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *