Istanbul Ayvalık Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Istanbul Ayvalık araçla nasıl gidilir?

Ayvalık ‘a denizyolu ile ulaşmak bir diğer seçenektir. İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık ‘a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Istanbul Ayvalık hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan gidecekler için Ayvalık yol tarifi şu şekildedir; öncelikle iki seçenek söz konusudur. Birinci seçenek Osmangazi Köprüsü’nden geçtikten sonra Bursa’ya varacaksınız. Bursa’dan Balıkesir yönüne doğru gittikten sonra Susurluk ve Burhaniye ayrımından sonra Edremit yolunu takip edip Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz.

Istanbul Ayvalık feribot var mı?

İstanbul – Bandırma Üzerinden Ayvalık ‘a feribotla (35 TL) gidebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasından 5.5 saat, Avrupa yakasından 5 saat sürüyor.

Istanbuldan sarımsaklı’ya arabayla nasıl gidilir?

İstanbul’dan Sarımsaklı ‘ya aracınızla ulaşmak için iki alternatif daha bulunuyor: Uzun mesafeli olan; İstanbul > İzmit > Bursa > Balıkesir > Edremit > Ayvalık > Sarımsaklı istikameti. Bu mesafe yaklaşık 527 km. Kısa mesafeli olan ise: İstanbul > Tekirdağ > Çanakkale > Ayvalık > Sarımsaklı istikameti ve 482 km.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbul Ayvalık Çanakkale üzerinden nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan yola çıkacaksanız Tekirdağ ve Çanakkale yolu üzerinden ya da İDO’ya ait feribotlar ile Ayvalık ‘a gelebilirsiniz. Yenikapı’dan Bandırma’ya yapılan seferlerle feribot ile deniz yolu üzerinden, daha sonra da karayolu ile Ayvalık ‘a devam edebilirsiniz.

Istanbul Ayvalık otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Ayvalık otobüs bileti 165,00 TL’dir.

Istanbul Cunda Adası arası kaç km?

Balıkesir – Cunda Adası arası yaklaşık 135 kilometre ve 2 saat kadar sürmektedir. İstanbul – Cunda Adası arası yaklaşık 525 kilometre ve 7 saat 45 dakika kadar sürmektedir. Ankara – Cunda Adası arası yaklaşık 680 kilometre ve 8 saat kadar sürmektedir.

Ayvalık Çanakkale üzerinden istanbul kaç km?

Üçüncü seçenek ise İstanbul – Tekirdağ – Çanakkale – Ayvalık güzegahı. Toplam mesafe: 475 kilometre.

Istanbul Altınoluk yeni yol kaç km?

İstanbul ‘dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı ile Altınoluk ‘a ulaşılabilir. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km.

Istanbul’dan Balıkesir’e feribot var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir.

Bandirma istanbul arabali feribot kac tl?

Yenikapı- Bandırma İDO Feribot Seferleri Sonbahar Tarifesi Fiyatları Bandırma Yenikapı-Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 76 TL ile 136 TL arasındadır.

Arabalı vapur kaç TL?

2022 ESKİHİSAR – TOPÇULAR FERİBOT ÜCRETİ 2021 senesinde 95 lira olan tek yön ücreti yeni tarife ile 145 liraya yükseldi. Aynı vapur hattında gidiş-dönüş ücretleri otomobil, minivan ve jip tarzı araçlar için 275 lira olarak açıklandı. Hattı kullanacak bir TIR ise tek yön için 365 lira ücret ödeyecek. 1

You might be interested:  Ankara Otogara Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Sarımsaklı’da hangi plaja gidilir?

Badavut Plajı, Sarımsaklı ‘dan sağa dönüp devam ettiğinizde ulaşacağınız daha sakin bir plaj. Badavut Koyu’nun toplam uzunluğu 1800 metre. Sahilin her noktasından denize girilebiliyorsunuz. Sarımsaklı tamamen düz kumluk iken burası nispeten daha taşlı.

Sarımsaklı Plajı dünyada kaçıncı?

ADEN KUMSALINDAN SONRA DÜNYANIN 2. Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yer alan, 14 kilometre uzunluğuyla Aden Kumsalı’ndan sonra dünyanın 2’inci en büyük plajı olarak kabul edilen Sarımsaklı Plajı bu sabah denetlendi.

Ayvalık merkezden sarımsaklı’ya nasıl gidilir?

Sarımsaklı’ya Nasıl Gidilir? Ayvalık merkeze varıldığında buradan özel araçla Sarımsaklı ‘ya yaklaşık 8 km’lik bir yoldan devam edilebileceği gibi Ayvalık ‘ın merkezinden taksi ya da gece geç saatlere kadar mevcut olan minibüslerle Sarımsaklı ‘ya ulaşmak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *