Istanbul Bağcılar Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Metrobüs Bağcılar nasıl gidilir?

Bağcılar ilçesine metrobüs ile ulaşım sağlamak isterseniz; Metrobüs ‘ün Küçükçekmece, Zeytinburnu, Topkapı ya da Bahçelievler duraklarında inebilirsiniz. Küçükçekmece durağında inerseniz; HT1 no’lu K.S. Süleyman Hastanesi- Üçyüzlü Metro otobüs hattına aktarma yaparak Bağcılar ‘a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bağcılar Yenikapı nasıl gidilir?

Yenikapı durağında inecekseniz; Yenikapı – Kirazlıtepe metro hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz. Kazlıçeşme durağında inecekseniz; 97E no’lu Mahmutbey / Güneşli- Kazlıçeşme otobüs hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz.

Bağcılar Meydan hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bağcılar Meydanı yakınından geçiyor: 92B, 92Ş, 98Y, HT1.

Taksim Bağcılar nasıl gidilir?

Taksimden Bağcılara otobüsle gidebilmek için 79T nolu otobüsle gidebileceğiniz gibi metro hattı ile de gidebilirsiniz. Taksimde Hacıosman metrosuna biniyorsunuz. Yenikapı durağında inip Kirazlı metrosuna aktarma yapıyorsunuz. Sonra Bağcılar durağında inip direk meydana çıkabilirsiniz.

Güneşli’ye metro var mı?

Bu Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor: M1B, M3.

Bağcılar Yenikapı Metro kaç dakika?

Yön: Kirazlı – Bağcılar → Yenikapı Duraklar: 13 Yolculuk Süresi: 22 dk Hat Özeti: Kirazlı, Bağcılar Meydan, Üçyüzlü, Menderes, Esenler, Otogar, Kocatepe, Sağmalcılar, Bayrampaşa – Maltepe, Topkapı – Ulubatlı, Emniyet – Fatih, Aksaray, Yenikapı M1B metro hattı (Kirazlı – Bağcılar → Yenikapı ) arası 2 güzergah içeriyor.

You might be interested:  Ankara Beytepe Nasıl Gidilir?

Metrobüsten Yenikapı ya nasıl gidilir?

metrobüs ile şirinevler durağına gelip, yaklaşık 10-12 dakika yürüyüp ataköy marmaray’a binebilir ve yenikapı marmaray durağı’nda inebilirsin (tahmini marmaray yolculuğu 15 dakika) veya bu uzun geliyorsa, şirinevler metro kapalı olduğu için bahçelievler metrobüs durağında inip oradan metro’ya binerek yenikapı son

Forum istanbul metro durağı hangisi?

Forum İstanbul ‘a gidiş rotası ve tercihen şıklar şu şekilde; Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz. 32T Cevatpaşa – Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.

Mall of İstanbul hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Mall Of Istanbul Durağı yakınından geçiyor: 146T, 76O, 98H, HVİST-6.

Mall of İstanbul servisleri nereden kalkıyor?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

146M nereden kalkıyor?

146M otobüs hattının ilk durağı Başakşehir Metrokent olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. 146M (Başakşehir Metrokent‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 146M hattında 39 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 71 dakika.

Taksime gitmek için hangi metro?

Yenikapı’dan ise Yenikapı-Hacıosman metrosuna binilir ve metro Taksim’e geldiğinde inilir. Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binilir ve Köprülü Kavşak durağında inilir. İndikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapılır ve Metro ile Taksim durağına kadar gidilir.

Beşiktaşa tramvayla nasıl gidilir?

Tramvay ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a ulaşımda tercih edebileceğiniz araçlardan biri de tramvaydır. Kabataş T1 tramvay hattını kullanarak, Karaköy durağında indikten sonra 22 ya da 27SE numaralı İETT otobüs seferlerini kullanarak Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *