Istanbul Bandırma Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul Bandırma araçla nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Bandırma ‘ya Ulaşım Karacabey ilçesinden sonra Bandırma ‘ya ulaşılmaktadır. Bu güzergâhta Osmangazi Köprüsü ve otoyol ücretleri yaklaşık olarak 120 TL civarındadır. Bandırma ‘ya İstanbul ‘dan ulaşmak için en kolay ve en zahmetsiz yol Yenikapı Bandırma arasında düzenlenen feribot seferleridir.

Yenikapı Bandırma ne kadar sürüyor?

İDO Online Bilet Satış İDO Yenikapı Terminali üzerinden seyahat edebileceğiniz 10 farklı güzergahtan biri olan Yenikapı Bandırma arası yolculuk toplamda 1 saat 45 dakika sürüyor. Yenikapı Bandırma feribotu araçlı ulaşım imkanı sunarken, deniz otobüsleri ise sadece yolcu taşımacılığı yapıyor.

Istanbul Bandırma arabalı vapur var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir.

Bandırma istanbul arabali feribot kac tl?

Yenikapı- Bandırma İDO Feribot Seferleri Sonbahar Tarifesi Fiyatları Bandırma Yenikapı-Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 76 TL ile 136 TL arasındadır.

Ido biletleri ne kadar?

Popüler Ido Seferleri

 • Yenikapı – Bursa. İdo Bileti. 37 TL.
 • Bursa – Yenikapı İdo Bileti. 37 TL.
 • Yenikapı – Yalova. İdo Bileti. 30 TL.
 • Yenikapı – Bandırma. İdo Bileti. 70 TL.
 • Yalova – Yenikapı İdo Bileti. 30 TL.
 • Bandırma – Yenikapı İdo Bileti. 70 TL.
 • Pendik – Yalova. İdo Bileti. 15 TL.
 • Yalova – Pendik. İdo Bileti. 15 TL.
You might be interested:  Eylül Ayında Bodrum Nasıl Olur?(Soru)

Ayvalık en kolay nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık ‘a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Balıkesir Istanbul feribot kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul ‘dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

Istanbul bandırma otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Bandırma arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 25 dakika sürmektedir. İstanbul – Bandırma arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? İstanbul – Bandırma arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm firmalarıdır.

Arabalı vapur kaç TL?

2022 ESKİHİSAR – TOPÇULAR FERİBOT ÜCRETİ 2021 senesinde 95 lira olan tek yön ücreti yeni tarife ile 145 liraya yükseldi. Aynı vapur hattında gidiş-dönüş ücretleri otomobil, minivan ve jip tarzı araçlar için 275 lira olarak açıklandı. Hattı kullanacak bir TIR ise tek yön için 365 lira ücret ödeyecek. 2

Bandırma istanbul feribot saat kaçta?

Bandırma – İstanbul (Yenikapı) arasındaki seferlerde ise hızlı feribot, Pazartesi-Perşembe günleri arasında her gün 12.00 ve 18.30, Cuma günü 12.00 ve 21.00, Cumartesi günü 12.00 ve 19.30, Pazar günü de 14.00 ve 20.30’da Bandırma ‘dan hareket edecek.

Istanbuldan feribotla nerelere gidilir?

İDO SEFERLERİ

 • Yenikapı – Bursa.
 • Yenikapı – Bandırma.
 • Yenikapı – Yalova.
 • Pendik – Yalova.
 • Kadıköy – Armutlu.
 • Bostancı – Avşa Adası
 • Bostancı – Marmara Adası
 • Kadıköy – Bursa.

Bandırma Vapuru nereye gidiyor?

Bandırma Vapuru ‘nun, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde önemli yeri vardır. Mustafa Kemal Paşa 9. Ordu Genel Müfettişi vazifesiyle ve mahiyeti ile birlikte İstanbul’dan Samsun’a Bandırma Vapuru ile gitmiştir.

You might be interested:  Istanbul Akçay Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Istanbul Erdek arası feribot kaç saat?

Erdek ‘e varabilmek için ilk önce Bandırma’ya ulaşmalısınız. İstanbul Yenikapı’dan, Bandırma’ya hareket eden feribotlarla 1 saat 45 dakika içinde ilçede olabilirsiniz. 22 km olan Bandırma – Erdek arası özel aracınızla veya dolmuşlarla 15 dakika sürüyor.

Bandırma Vapuru nereden nereye gidiyor?

İdo Bandırma Feribot İskelesi Cumhuriyet Caddesi Bandırma Limanı yanında yer alır.İdo Yenikapı Feribot İskelesi ise İstanbul Yenikapı Semtinde Kennedy Caddesi (Sahil Yolu) üzerinde yer alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *