Istanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü Nasıl Gidilir?(Soru)

Eyüp bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 39Y, 41ST, 47A, 48A, 49, 49K, 49T, 55B, 94Y.
  2. Metro: M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-44, MİNİBÜS: B-46.

Bilgi Üniversitesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Bilgi Üniversitesi yakınından geçiyor: 39Y, 41ST, 48A, 49, 55B, 94Y.

Istanbul Bilgi Üniversitesi hangi Semttedir?

Bilgi Üniversitesi 41.068462 enlem ve 28.944134 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Emniyettepe Mh. ve Eyüp ilçesine bağlıdır. Bilgi Üniversitesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bilgi Üniversitesi posta kodu 34060.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere kampüsüne nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Istanbul Bilgi Universitesi Dolapdere Kampüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 46Ç, 54E, 55T, 66, 74A, 77, 80T, 89C, 93T, 97T, SG-2.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11, MİNİBÜS: B-34.

Bilgi Üniversitesine Nasıl Ulaşılır?

Üsküdar Marmaray durağında inip vapur iskelesine yürüyüp Üsküdar- Karaköy- Eminönü vapuruna binin. Eminönü iskelesinde inip, 44B Hamidiye Mahallesi otobüslerine binerek, Bilgi Üniversitesi durağında inerseniz 450 metre yürüyüp Bilgi Üniversitesi Santraistanbul kampüsüne ulaşabilirsiniz.

Bilgi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu hangi kampüste?

Kuştepe Kampüsü İstanbul’un merkezinde, Mecidiyeköy ve Şişli’ye 5 dakikalık mesafede, iş dünyasına çok yakın bir kampüs.

You might be interested:  Bodrum Dan Marmarise Nasıl Gidilir?(Soru)

Bilgi Üniversitesi Dolapdere kampüsünde hangi bölümler var?

Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul kampüsünde İşletme Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Adalet MYO, Turizm ve Otelcilik YO, Spor Bilimleri ve Teknolojisi YO bulunmaktadır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Hazırlık Kampüsü nerede?

İstanbul ‘un merkezinde, Mecidiyeköy ve Şişli’ye 5 dakikalık mesafede, iş dünyasına çok yakın olan Kuştepe Kampüsü ‘nde İngilizce Hazırlık Programı, Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yer almaktadır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Gastronomi Kampüsü nerede?

Pek çok başarıya imza atan BİLGİ Gastronomi ve Mutfak Sanatları, tüm dünyadan üniversitelerin katıldığı Laureate Culinary Cup’ta iki kez altın madalya kazandı. Program santralistanbul Kampüsü ‘nde ve öğretim dili İngilizce.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü

Bilgi Üni hangi yakada?

Bilgi Üniversitesi ‘nin Anadolu yakasında bulunan tek kampüsü Kozyatağı. Bu kampüs özellikle yüksek lisans programları ile öne çıkıyor ve iki yaka arasındaki ulaşım problemine alternatif sunuyor.

Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü ne yakın yurt?

Kuştepe Kampüsü’ne Yakın Öğrenci Yurtları: Beşiktaş Erkek Şubesi 3,10 km. Beyoğlu Erkek Şubesi 5,15 km. Fatih Kıztaşı Kız Şubesi 7,52 km. Fatih Vatan Erkek Şubesi 7,79 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *