Istanbul Bit Pazarları Nerede?(Doğru cevap)

Dolapdere Bit Pazarı ne zaman?

Anadolu yakasının simgesi olan bu bit pazarı Salı ve Cuma olmak üzere iki gün kuruluyor. Özellikle cuma günleri antika ve ikinci el eşya satımı oldukça yaygın. Çataldan kaleme, tepsiden kitaba birçok ürünü barındıran bu bit pazarı, antika koleksiyonunu genişletmek için önemli bir fırsat olacaktır.

Topkapı Bit Pazarı hangi gün?

Bin yıllık Topkapı bitpazarının devamı niteliğindeki bu pazar, Eminönü ve Balat arasında yer alan tarihi Küçükpazar’da, her Cumartesi kuruluyor.

Aksaray Bit Pazarı nerede?

Kılıçaslan Mahallesine salı günü kurulan ‘ Bit Pazarı ‘ son yıllarda Aksaraylıların ve mültecilerin uğrak adresi oldu. Kılıçaslan Mahallesine salı günü kurulan ‘ Bit Pazarı ‘ son yıllarda Aksaraylıların ve mültecilerin uğrak adresi oldu.

Tuzla Bit Pazarı ne zaman kuruluyor?

TUZLA BİT PAZARI HER CUMARTESİ VE PAZAR HİZMET VERMEKTEYİZ.

Esenyurt Bit pazarı hangi gün?

Esenyurt – ardicli kapali semt pazarinda cumartesi gunleri tam gün açıktır.

Maltepe bit pazarı ne zaman kuruluyor?

çarşamba ve perşembe günleri aynı yerinde (eski maltepe lunaparkı) açık olan pazar.. bulunduğu kapalı alan eskiden küçük lunapark oyuncakları ve old school atarilerle dolu bir oyun alanıydı..

You might be interested:  Istanbul Anne Kart Nasıl Alınır?(Soru)

Ambarlı bit pazarı hangi gün?

Bit Pazarı – Her Pazar günü Avcılar Ambarlı pazarındayız | Facebook.

Kadıköy bit pazarı ne zaman kurulur?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahların açıldığını görebilirler. Ama asıl alışverişin döndüğü gün Cuma…

Küçükpazar bit pazarı ne zaman?

Son zamanlarda kapsamı ve büyüklüğü azalan bir pazar olduğunu düşünsek de gerek tarihi yarımadanın (başta Süleymaniye Camii olmak üzere) güzelliklerine, gerek Balat’ın gün geçtikçe canlanan sokaklarına olan yakınlığıyla bizim için daima cazip bir seçenek olan Küçükpazar Bit Pazarı, cumartesi sabahının erken saatlerinde

Aksaray bit pazarı hangi gün?

Alternatif alışveriş alanlarından olan Salı Pazarı ´nın hemen arkasındaki alanda yer alan bit pazarında yok yok. Aksaray ´da her pazar kurulan Bit Pazarı vatandaşlar tarafından büyük rağbet görürken, pazar esnafı insanların bu pazarda özel ürünleri çok ucuza alabildiğini ifade etti.

Aksaray pazari hangi gun?

Her hafta Perşembe günleri Taş Pazar Mahallesinde bulunan Pazar alanında kurulan Pazar Hacılar Harmanı ve Selçuklu Mahallesi sınırları içinde kalan bölgede yeni bir alanda kurulması kararlaştırıldı. Belediye Başkanı Dr.

Tuzla semt pazarı hangi gün?

Pazar günü kurulan Postane ( Tuzla pazarı )-Aydınlı Konaşlı semt pazarları Salı günleri mevcut yerinde kuruluyor.

Tepeören Bit Pazarı Açık mi?

03:00 – 18:00PAZARIMIZ FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR..

Tuzla bit pazarı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tuzla Bit Pazarı yakınından geçiyor: 130Ş, 133Ş, 500T.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *