Istanbul Da Garaj Gunleri Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

2021 Starcity Garaj Günleri ne zaman?

Garaj Günleri 20 – 28 Kasım 2021.

Star City Garaj Günleri ne zaman?

Garaj Günleri 20 – 28 Kasım 2021 Starcity Outlet Garaj Günleri her yıl olduğu gibi bu yıl da giyim, oyuncak, ayakkabı ve ev tekstili markalarının %90’a varan indirimleriyle bekleyenlerin heyecanını boşa çıkarmayacak.

Flo Garaj Günleri nerede yapılıyor?

İstanbul’da 2019 yılında ayakkabı alanında ” Garaj Günleri ” düzenleyen en büyük markalardan biri FLO oldu. FLO ‘nun ” Garaj Günleri ” Bağcılar’daki merkez binada düzenleniyor.

Starcity ne zaman kapanıyor?

İstanbul Yenibosna’da konumlanan Starcity Outlet Center, haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.

Starcity hangi otobüs gider?

Bahçelievler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Starcity AVM adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 31, 98B, 98H.
  • Metro: M1B, M3.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-208.

Starcity Garaj Günleri ne zaman 2020?

Garaj Günleri 20 Nisan – 5 Mayıs Starcity Outlet Garaj Günleri her yıl olduğu gibi bu yıl da giyim, oyuncak, ayakkabı ve ev tekstili markalarının %90’a varan indirimleriyle bekleyenlerin heyecanını boşa çıkarmayacak.

Optimum Garaj Günleri 2020 ne zaman?

İstanbul Optimum Outlet her yıl klasikleşen ve ziyaretçilerine dünya markalarının koleksiyonlarını daha da uygun fiyatlarla ulaşmasını sağladığı ” Garaj Günleri ” bu yıl 6 – 22 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Hazırlık Nerede?

Starcity ne zaman açıldı?

Nisan 2010’da açılan Starcity AVM’nin yüzde 60’ı Ülker’e, yüzde 40’ı ise Boyner’e aitti.

Outlet ürün ne demek?

Outlet, İngilizce bir kelime olup “dışarı çıkılacak yer, çıkış yeri” anlamına gelmektedir. Örneğin önceki sezonun ürünleri, seri sonu ürünler, vitrinde kullanılmış ürünler, hasarlı olarak belirlenmiş ürünler, iade edilmiş ürünler mağazaların politikasına göre Outlet ‘ lerde yeralabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *