Istanbul Dan Assos A Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Istanbul Assos hangi yoldan gidilir?

Assos İstanbul arası mesafe 450 km olsa da bu gözünüzü korkutmasın. Çünkü Çanakkale Boğazı’nı geçmek için Gelibolu, Eceabat veya Kilitbahir üzerinden feribota binebilirsiniz. Ayrıca Yenikapı’dan Bandırma’ya geçen hızlı feribot seferi ile Küçükkuyu yolu üzerinden yalnızca 5 saatte Assos ‘a varabilirsiniz.

Assos a otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle. Büyükşehirlerden Assos ‘a direk otobüs seferleri bulunmuyor. Çanakkale Truva, Kamil Koç veya Metro otobüsleriyle Ayvacık, Küçükkuyu ya da Altınoluk’a ulaştıktan sonra Assos ‘a saat başı kalkan minibüslerle ya da taksi ile ulaşabilirsiniz.

Assos istanbul arası otobüsle kaç saat?

İstanbul Assos arası yaklaşık 540 kilometre ve yaklaşık 8 saat 15 dakika sürmektedir.

Assos otobüsle kaç saat?

Assos ‘a direkt şehirlerarası otobüs seferleri ile ulaşım olmadığı için Altınoluk, Ayvacık veya Küçükkuyu beldelerine geldikten sonra saat başı kalkan otobüslerle Assos ‘a ortalama 1 saatte ulaşabilirsiniz. Ayvacık- Assos 17 kilometre, Küçükkuyu- Assos arası ise 60 kilometredir.

Istanbul Küçükkuyu Nasıl Gidilir?

1 – İstanbul ‘dan, Bandırma feribotlarına binerek yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra Bandırma’ya ulaşabilirsiniz. Bandırma’dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir’e, Balıkesir’den, Edremit’e, Edremit’ten, Akçay’a, Akçay’dan, Altınoluk’a oradan da Küçükkuyu ‘ya ulaşıyorsunuz.

Istanbul çanakkale kaç km nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa Yakası – Çanakkale arası Araba ile Ulaşım Avrupa yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 5 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 330 km ‘ dir.

You might be interested:  Fatih Istanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?(Çözülmüş)

Istanbul Ayvacık arası otobüsle kaç saat?

Ayvacık (Çanakkale) – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 36 dakika sürmektedir.

Assos yolu nasil?

eski dar ama şirindir. bir de bisikletliler için ayrı bir alanı olsa der insan. eğer sahil yerine dağ yolu tercih edilirse mutlaka hemen 5 km yukarıda, edremit krörfezi manzarası eşliğinde mola verilmesi, açlık durumuna göre menemen yenilesi ya da manzaraya karşı çay içilesi güzergahtır.

Izmir Assos nerede?

Assos İzmir arası yaklaşık 290 km. İzmir ‘den, Aliağa’ya, Aliağa’dan, Ayvalık’a, Ayvalık’tan, Edremit’e, Edremit’ten, Akçay’a, Akçay’dan, Altınoluk’a, buradan da Küçükkuyu’ya geldikten yaklaşık 25 km sonra Assos ‘a ulaşabilirsiniz.

Istanbul izmir arası ne kadar?

İstanbul İzmir arası yolculuk eden kişi sayısı oldukça fazladır. İller arsı kaç km olduğu da her zaman merak edilmiştir. İstanbul İzmir arası 478,8 km’dir.

Çanakkale Behramkale arası kaç km?

– Çanakkale – Behramkale arası ise 85 km.

Çanakkaleden Kadırga koyuna nasıl gidilir?

Kadırga Koyu ‘na, Tekirdağ yolu üzerinden ulaşmak isterseniz; İstanbul – Tekirdağ Yolu üzerinden Çanakkale ‘ye, Çanakkale Boğazı’ndan da arabalı vapurlarla karşıya geçerek Ezine istikametine devam edip, Assos’a ve Kadırga Koyu ‘na ulaşabilirsiniz.

Assos hangi şehirde?

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı bir köy olan Assos, Middili Adası’nın hemen karşısındaki Edremit Körfezi’nde bulunuyor. Batı Anadolu bölgesinde konumlanmış olan köy olan Assos sınırları içerisinde Behramkale isimli küçük bir yerleşim yeri yer alıyor.

Çanakkale Gökçeada nasıl gidilir?

Çanakkale Limanı’ndan deniz otobüsü, Eceabat-Kabatepe Limanı’ndan ise Gökçeada’ya düzenli olarak feribot ve arabalı vapur seferleri yapılmaktadır. Gökçeada’ya arabayla ulaşım sağlayan arabalı vapurlar Gökçeada Kuzulimanı’na ulaşmak üzere Kabatepe Limanı’ndan hareket etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *